داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

مایکروسافت این روزها در زمینه آپدیت ها پیشتازی می کند و از رقیبان پیشی می گیرد. راه حلی که می توان گفت سیستم عامل ویندوزش را از بحران نجات داده و این سیاست را از زمان انتشار ویندوز ۸ شروع کرد. حال خبر داده است که آپدیت “دنیم” مایکروسافت از دیروز از کشور چین شروع شده است.

گوشی های نوکیا Lumia ۵۲۰، نوکیا Lumia ۵۲۵، نوکیا Lumia ۵۲۶، نوکیا Lumia ۶۲۵، نوکیا Lumia ۷۲۰، نوکیا Lumia ۷۲۰T و نوکیا Lumia ۱۳۲۰ شامل این آپدیت می شوند.  یکی از ویژگی های بارز این بروزرسانی جدید فعال شدن دستیار شخصی مایکروسافت یعنی کورتانا با گفتن “Hey Cortana” می باشد. البته این قابلیت (کورتانا) در دستگاه هایی فعال می شود که پردارنده آن از سری Snapdragon 8xx می باشد.

این به روزرسانی به شما اجازه می دهد که اطلاعات Bing Weather و Bing Health and Fitness را به روی صفحه نمایش اضافه کنید و از امکانات آن استفاده کنید.

تغییرات دیگر در این به روزرسانی برنامه مربوط به دوربین است که این بار سریعتر و سبک تر از قبل اجرا می شود. همچنین می توان با اعمال یک Snap مجموعه ای از تصاویر در کمترین زمان گرفته شود. با این به روزرسانی در برخی مدل های گوشی هنگام ضبط ویدیو های ۴K می توان تصاویر HD و با کیفیت بالا را از ویدیوها استخراج نمود.

از آنجا که این به روزرسانی به صورت متناوب و به مرور ارائه می شود، نگران عدم دریافت آن نباشید. مطمئن باشید در چند روز آینده این به روزرسانی را دریافت خواهید کرد. شما همیشه می توانید از قسمت “تنظیمات> به روز رسانی تلفن> بررسی برای به روز رسانی” و یا “Settings > Phone update > Check for updates” به روزرسانی را چک کنید.

مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *