داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

 

با یک قسمت دیگر با مجموعه ی استارت اپ باشما هستم تا به بررسی شرکت توشیبا بپردازیم . با من و سایت دیجی ناکو همراه باشید …

تاریخچه:

این شرکت از ادغام  دو شرکت مانیکی و الکترونیکی بوجود آمده است . پیشینه ی این دو شرکت به سال های ۱۸۷۵ و ۱۸۹۰ برمی گردد . این دو شرکت سپس با هم در سال ۱۹۳۹ ادغام شدند و شرکت توشیبا متولد شد .

شرکت توشیبا به اختراع بسیاری از وسایل پیرامون ما معروف است وسایلی مانندا ولین تلفن تصویری رنگی٬ تلویزیون رنگی گسترده، تلویزیون رنگی سی‌آرتی، اولین دیسک نوری بایگانی اطلاعات٬ اولین سیستم اوسی‌آر با قابلیت خواندن حروف چینی٬ اولین دیسک‌های ۰٫۸۵ اینچی که در موبایل آی‌پاد به‌کار می‌روند و اولین دی‌وی‌دی، تنها برگزیده هایی از اختراعات این شرکت ژاپنی در دهه ی اخیر است .

این شرکت  درز سال ۲۰۰۲هم برای ساخت بهترین ماشین های اداری معرفی شد . و از دیگر افتخارات این شرکت میتئان به مقابله کردن با شرکت های بزرگی مانند سامسونگ و اینتل در زمینه ی ساخت تراشه است و در این رد بندی در رتبه ی چهارم ایستاده است .

این شرکت دلیل دیگر موفقیتش را مدیون به چند شاخه ایی بودنش هم بود . این شرکت توانست با خرید یک نیرو گاه هسته ای بسیاری از نیاز های خود را تامین کند

موفقیت:

این شرکت در امر سرمایه گزاری چند بار شکست خورده است ولی چند بار هم پیروز شده است . آن پیروزی ها آنقدر بزرگ بود که کلا می شد آن شکست خوردگی هارا فراموش کرد.

این شرکت باخرید یک نیرو گاه هسته ای توانست برای ۲۰ هزار نفر دیگر هم کار آفرینی کند  و بسیار سود آور باشد .

این شرکت دارد روی پروژه های بزرگی مانند شبکه و بی‌سیم و حوزه انسانی  و حوزه مواد اولیه نو  و سیستم‌ها و محیط ذخیره‌سازی اطلاعات کار می کند که این ها رد ایندهای نزدیک میتواند برای تو شیبا بسیار موفقیت آمیز باشد .

به این شرکت می توان گفت یک شرکت موفق واقعی که در کار خود بسیار ماهر است . این شرکت درآینده یکی از بزرگ ترین شرکت ها ی جهان میشود .

 

سامان گوهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *