داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

هنگامی که نام گوگل و شرکت های بزرگ دیگری که در زمینه فناوری فعالیت دارند می آید همه به عظمت این شرکت ها می اندیشند و قطعا می گویند ، گوگل چگونه ثروتمندترین شرکت در جهان است !

شاید عده ای نیز با خود بگو یند که چرا در میان ۲۰ شرکت اول جهان از لحاظ سرمایه بیش تر زمینه فناوری می در خشد و …. . جالب است بدانید که ۱۰ تا از برترین این شرکت ها در زمینه فناوری کار خود را ابتدا از یک گاراژ و یا پارکینک خانه ی خود شروع کرده اند. البته در اصل و در زمینه کارافرینی شروع کار به اندازه ی ادامه کار مهم نیست و این شرکت های بزرگ مانند اپل و مایکروسافت و به خصوص گوگل همیشه همراهان خوب ایرانی را به همراه داشته اند ، همراهانی که شاید در صورت نبودشون با این شرکت ها موجب چالش برندها شوند !

امروز تصمیم گرفتم که افراد معروف و البته تاثیر گذار ایرانی بر فناوری های جهان را طی پستی به شما کاربران عزیزمعرفی کنم ، چون تعداد این افراد زیاد بود ، در هر سری هفت تن از این افراد را معرفی می کنم .

سری اول

 

امید کردستانی

امید کردستانی

امید کردستانی

 

امید کردستانی مدیر ارشد قسمت بازارگانی شرکت گوگل می باشد  وی تحصیلات درسی مدرسه خود را در شهر تهران گذراند تا در چهارده سالگی او که به دلیل مرگ پدرش از این رفت و ادامه تحصیل خود را در خارج از کشور و در کالیفرنیا گذراند .  او مدرک مدیریت بازر’گانی خود را در سال ۱۹۹۱ از دانشگاه استنفورد گرفت .

امیر مجیدی مهر

 

امیر مجیدی مهر

امیر مجیدی مهر

 

امیر مجیدی مهر یکی از معاونان شرکت مایکروسافت و همچنین از اشخاص تاثیر گذار بر روند پیشرفت ویندوز مایکروسافت نیز بوده که جوایزی را نیز در موضوع کار خود دریافت کرده است .

 

سالار کمانگر

سالار کمانگر

سالار کمانگر

سالار کمانگر نیز از مدیران شرکت بزرگ گوگل می باشد و مدیریت سرویس اشتراک ویدئو یو تیوب را بر عهده دارد .  او در کمتر از ۱۰ سال به چنین پستی رسید و یکی از عوامل این پیشرفت او خلق سیستم تبلیغاتی گوگل اد می باشد . محل تولد سیزدهمین مدیر گوگل شهر جوانرود است و تحصیل دانشگاهی خود را در خارج از کشور گذرانده .

سینا تمدن

 

سینا تمدن

سینا تمدن

سینا تمدن از معاونان اصلی شرکت اپل می باشد و او با بازگشت استیو جابز از next  به اپل به این شرکت آمد و همیشه از معاونانی است که معروفیت زیادی را درمیان مرد دارا نیست.

 

پروفسور بیژن داوری

 

پروفسور بیژن داوری

پروفسور بیژن داوری

پروفسور داوری دارای مقام بسیار باارزشی چون معاون ارشد شرکت ام بی ای است و وی در تهران متولد شده  .

نظر شما در مورد در مورد این پنج شخص چیست ؟

 

diyar

diyar

دیار مدیر و سردبیر سایته و بیشتر وفتش رو روی کار آفرینی و برنامه نویسی می گذاره ، هر از چند گاهی هم تو دیجی ناکو می نویسه . طرفدار شدید استیو جابز هم هستش .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *