داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

یک سایت اخبار فناوری در کره به نام ET News گزارش داده که سامسونگ در حال حاضر مشغول کار بر روی نسل بعدی پرچمدار خود با نام رمز Jungfrau است. تا اینجا مسئله عجیبی در خبر مشاهده نمی شود چرا که با توجه به روند مرسوم عرضه تلفن های هوشمند پرچمدار در بازه های یکساله، طبیعی است که پروسه ساخت نمونه های اولیه و آزمایش Galaxy S7 آغاز شده باشد.

به گزارش دیجی ناکو، گویا سامسونگ درحال تست واحدهایی با پردازنده اسنپ‌دراگون در کنار مدل دیگر است که همان پردازنده اگزینوس سامسونگ می‌باشد. اگر این شایعه درست باشد، به نطر می‌رسد که سامسونگ علاوه بر چیپست های اگزینوس خود، در تولید برخی از نمونه های آزمایشی نیز از سیستم در چیپ های تولیدی کوالکام نیز استفاده کرده است. پیش از این نیز چند مدل از دستگاه‌های سری گلکسی با دو پردازنده اگزینوس و اسنپ‌دراگون عرضه‌ شدند. احتمالا گلکسی اس۷ یک مدل اگزینوس و یک مدل اسنپ‌دراگون خواهد داشت.
البته این احتمال نیز وجود دارد که اگر این گزارش را درست فرض کنیم، سامسونگ تنها پیکربندی‌های مختلفی را قبل از ساخت درخواست نهایی از چیز‌ هایی که در داخل گلکسی اس۷ خواهند بود و چیزهایی که نخواهند بود، تست می‌کند. این گزارش درحد حدس و گمان است و باید قبل از این‌که “the next big thing” وارد مرحله تولید شود، گزارشاتی که درباره این گوشی منتشر می‌شود را ببینیم.

البته خبر فوق را نمی توان به معنی روی برگرداندن سازنده کره ای از پردازنده های ساخت خود در نظر گرفت، چرا که با توجه به فرصت زیاد باقی مانده تا عرضه پرچمدار بعدی، امکان دارد این شرکت مشغول مقایسه عملکرد گلکسی اس ۷ با چیپست های مختلف باشد، تا از کارکرد مناسب آن با سیستم در چیپ های اگزینوس اطمینان حاصل کرده و مطمئن شود عرضه محصول با این قطعه به بازار، بدون مشکل و دارای بالاترین بهره وری خواهد بود.

نظر شما چیست؟

مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *