داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

امروزه امکانات زیاید به اپلیکیشن های مخصوص ایمیل اضافه شده. اپلیکیشن Inbox از گوگل با رویکرد جدید پا به میدان نهاد و مانند همیشه گوگل دو محصول رقیب از شرکت خودش را در بازار قرار داده یکی جیمیل و دیگری اینباکس!

جدا از شیوه منحصر به فرکی که اپلیکیشن Inbox برای مدیریت ایمیل های شما در پیش میگیرد، اکنون ویژگی جدید به آن اضافه شده که شاید مدت ها بود خیلی ها انتظار آن را داشتند. معمولا پس از ارسال یک ایمیل آن لیمیل به لیست ارسالی ها میرود و مشکل انجاست که شاید ایمیلی را اشتباها فرساتده اید و دیگر راهی برای بازگشت آن نیست! اما گوگل فکر این مشکل را کرده و در نسخه جدید اپلیکیشن مدیریت ایمیل Inbox امکان لغو ایمیل ارسالی قبل از خوانده شدن آن توسط مخاطب را اضافه کرده است.

اپلیکیشن محبوب BBM نیز ظاهرا از چنین ویژگی ای رونمایی کرده و به نوعی اکنون میتوان گفت فقط چند سرویس وحود دارند که این امکان را قراهم نموده اند.

در ادامه مطلب با دیجیناکو همراه باشید.

سه نفر از اعضای تیم توسعه دهنده اپلیکیشن یاد شده در سوال و جواب سایت Reddit به بحث در مورد این موضوع پرداختند که ممکن است کاربری نظرش در مورد ایمیل ارسالی اش تغیر کند و نخواهد مخاطب آن را بخواند یا اصلا شاید اشتباها ایمیلی را ارسال کرده باشد. حالا در آزمایشگاه گوگل و بر اساس قابلیت اضافه شده کاربر میتواند تا ۱۰ ثانیه پس از ارسال هر ایمیل، از رسیدن آن به دست مخاطب جلوگیری کند و این فرآیند را لغو نماید.

از دیگر قابلیت های Inbox این است که نسخه تحت وب آن با تمام مرورگرهای وب به خوبی همخوانی دارد و نیز با سرویس گوگل درایو یکپارچه میشود. برای تبلت ها نیز نسخه ای مخصوص وجود دارد.  همانطور که احتمالا میدانید برای دانلود و استفاده از این اپلیکیشن نیاز به دعوتنامه دارید، دقیقا مانند زمانیک ه جیمیل تازه معرفی شده بود.

به این صورت گوگل میخواهد ایراداتی که ممکن است در این اپلیکیشن وجود داشته باشد را قبل از رونمایی برای سراسر مردم دنیا تا حد ممکن رفع کند.

این اپلیکیشن برای پلتفرم های اندروید و iOS در دسترس است و شما میتوانید با استفاده از آن تجربه جدیدی را برای مدیریت ایمیل های خود حس کنید.

منبع

mojtaba

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *