داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

شرکت وان پلاس را دوست داران فناری می شناسند. شرکت چینی ای که با ساخت تلفن هوشمند one plus one که از مشخصات سخت افزاری فوق العاده ای بهره برده و قیمت مناسبی نیز دارد، معروف شد. خرید این تلفن هوشمند فقط با دریافت دعوت نامه امکان پذیر است. اما چندی پیش (۲۷ اکتبر) امکان سفارش آنلاین آن نیز برای مدت محدودی از طریق وب سایت این شرکت فعال شد.

حالا خبری جدیده رسیده که دور جدید سفارش آنلاین تلفن هوشمند مورد بحث قرار است آغاز گردد. هرچند که امکان دارد با سیل خریداران این محصول باز هم مانند دفعه ی قبل خیلی ها با خطای وب سایت این شرکت مواجه شوند. اما ظاهرا شرکت وان پلاس قول داده چنین مشکلاتی اینبار پیش نیاید و آنهایی که زودتر اقدام به سفارش کنند بتوانند از خرید خود لذت ببرند.

دور جدید سفارش آنلاین این محصول، در روز ۱۹ نوامبر ۲۰۱۴ آغاز می شود اما فقط به مدت یک ساعت. زمان شروع نیز در روز یاد شده و در ساعت ۴ عصر به وقت گرینویچ (ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران) خواهد بود.

همانند سری قبل با مراجعه به این لینک می توانید اقدام به خرید تلفن هوشمند وان پلاس وان نمایید. لازم به ذکر است که پس از خرید می توانید تحویل فوری را انتخاب نمایید تا سریعا محصول خریداری شده به دستتان برسد.

منبع

mojtaba

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *