داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

اندورید وان پلتفرم ویژه گوگل برای تلفن های هوشمند پایین رده و ارزان قیمت است؛ آنقدر ارزان که گفته می‌شود این شرکت بر ساخت تلفنی هوشمند ۵۰ دلاری برروی این بستر، تمرکز می‌کند. مدیر عامل منطقه جنوب شرقی آسیا، طی گزارشی اعلام کرده است، که به زودی و طی هفته های آینده، پیشرفت های بیشتری درباره این پروژه ها، انجام خواهد شد.

به گزارش خبر دیجی ناکو و به نقل از فایننشال تایمز، گوگل تصمیم دارد تا یک بار دیگر شانس خود را با پروژه ی «اندروید وان» در هندوستان آزمایش کند.

Android One یک پروژه است که از سوی گوگل توسعه یافته و به سازندگان دستورالعمل هایی سخت افزاری و نرم افزاری می دهد و تولید کنندگان، صرفا موبایل را می سازند و در این میان گوگل نیز متعهد می گردد تا تلفن های مبتنی بر پروژه مورد نظر را به شکل منظم بروز رسانی کند.

آقای Rajan Anandan مدیر بخش آسیای جنوب شرقی گوگل، طی خبری اعلام کرده است که شرکتش، گوگل در حال تحقیق و توسعه بخش تلفن های اندروید وان می‌باشد. به گفته وی، تا هفته های آینده با پیشرفت های انجام شده برای این پلتفرم، اندروید وان تبدیل به یکی از برترین پیشنهاد ها و بهترین انتخاب ها برای تلفن هوشمند ۳۰ دلاری خواهد شد.

اکنون گوگل وارد فاز جدیدی شده و تصمیم گرفته یک بار دیگر شانس خود را با این پروژه امتحان کند؛ دیگر اما خبری از تلفن های همراه ۱۰۰ دلاری نخواهد بود بلکه گوگل تمایل دارد این بار موبایل هایی هوشمند با قیمت ۳۰ الی ۵۰ دلار به دست کاربران برساند.

android-one

سازندگان دیگر، گوشی های پایین رده ی خود را با اندروید وان عرضه کرده و گوگل می تواند سخت افزار و نرم افزار را به خوبی در دستگاه های ارزان قیمت و پایین رده کنترل کند و با این کار باعث گردد که با این پلتفرم، تلفن های فوق ارزانی به بازار عرضه شود.

گوگل همچنین در حال بهینه سازی برخی از سرویس هایش است تا بتوانند با سرعت بسیار پایین اینترنت نیز به خوبی هماهنگی داشته باشند و کاربران را دلسرد ننمایند؛ سرویس هایی نظیر یوتوب و نقشه ها.

به نظر می رسد این گوشی ها در بازار ایران نیز طرفداران خوبی داشته باشد. نظر شما چیست؟

مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *