داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

 

برای اولین بار گروه برنامه نویسی ژیله مو در راستای گسترش فرهنگ اصیل و غنی کوردی اقدام به انتشار یک پکیج از زندگی نامه شاعران کورد کرده است. این کتاب لزوما دربرگیرنده تمام شاعران کورد نمیباشد و به دلیل اینکه منابع کافی برای بعضی از شاعران در دسترس نبوده است، متاسفانه از زندگی نامه انها استفاده نشده است.

تصویر صفحه اصلی

نمایی از صفحه اصلی

ژیان نامه به صورت دو پکیج اصلی و دمو در بازار منتشر شده است و برای اطمینان از خرید توصیه میکنیم نسخه دمو را نصب کنید تا با جزئیات برنامه آشنا باشید.
محتوای مطالب ژیان نامه:

این اپلیکیشن به ۴ بخش تقسیم شده است که به شرح زیر است

  •  زندگینامه شاعران
  •  مختصری در مورد ادبیات کورد
  •  گنجینه ای از شعر شاعران
  •  و درباره گروه نوپای ژیلەمۆ

 

رابط کاربری

محیط ساده و کارآمد مشخص ترین ویژگی اپلیکیشن فوق میباشد که برای آن میتوانیم به نقاط قوتی همچون رنگ بندی زنده و متناسب با این اپ، چیدمان مرتب اجزای صفحه، فونت مناسب و خوانا، آیکن های گویا و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی، اشاره کنیم. در کنار این موارد، به کارگیری انیمیشن ها روان و زیبا نیز به افزایش جذابیت ظاهری در این برنامه اندرویدی کمک کرده است.

تصویر برنامه ژیان نامه

نمایی از قسمت اسلادینگ منو

یکی دیگر از نقاط قوت برنامه دسترسی سریع به تنظیمات در هر جای برنامه است،شما در این قسمت میتوانید از میان فونت های برنامه که هر کدام زیبایی خاص خود را دارد فونتی را انتخاب کرده و سایز نوشتار آن را به دلخواه تغییر دهید و یا اگر در حال خواندن مطالب باشید میتوانید گزینه مربوط به روشن ماندن صفحه را بزنید تا شما در خواندن به مشکل خاموشی صفحه برنخورید.

device-2014-08-31-121052

نمایی از قسمت تنظیمات ژیان نامه

لازم به ذکر است چون در این برنامه از فونت کردی استفاده شده است، و به دلیل عدم پشتیبانی آندروید ۴.۰ به پایین از این زبان مجبور شده نصب این برنامه را محدود به گوشی های ساپورت شده کنند.

سازنده اپ :

از همه دوستانی که در زمینه ادبیات و هنر دست به قلم هستند و احساس میکنند که میتوانند در بهبود مطالب ژیان نامه کمک کنند، تقاضا میشود با این برنامه از طریق ایمیل مکاتبه کنند.

zhillemo@gmail.com

 

 

نام اپ / سرویسژیان نامه
عرضه شده در پلتفرم هایاندروید
امتیاز از ۱۰۸
شرکت سازندهژیلەمۆ
دانلود
دانلود اپ ژیان نامه

دانلود اپ ژیان نامه

امیر سلطانی

امیر سلطانی

امیر گرافیست و برنامه نویس دیجی ناکو ، حالا هم بیشتر تمرکزش را بر روی ارشدش گذاشته و توی سایت کم فعالیت :|

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *