داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

در هفته های گذشته شرکت گوگل اقدام به بروزرسانی تک تک اپلیکیشن های خود نمود و طراحی متریال را بر روی این اپلیکیشن ها اعمال کرد. مانند جیمیل، تقویم گوگل و …

همزمان با انتشار نسخه ی ۵ اندروید که ابنات چوبی نامگذاری شده، گوگل تصمیم گرفت تا تمامی اپلیکیشن هایش را با طراحی اندروید ۵ یکسان نماید.

دو اپلیکیشن Android Wear و Play Services نیز بالاخره قرار است با طراحی متریال بروزرسانی گردند. تغییرانی که در این دو انجام می گردد باعث همخوانی آن ها با سایر اپلیکیشن های گوگل و البته اندروید ۵ خواهد شد. البته فراموش نکنید فقط طراحی قرار است تغییر نماید. یک باز طراحی مناسب برای برخی از قسمت های اپلیکیشن ها بنظر بهتر از باز طراحی کلی آن ها است. چرا که کاربران معمولا به رابط کاربری اپلیکیشن ها عادت می کنند و بهتر این است که تغییرات چشمگیر ولی در چهار چوب رابط کاربری ای باشد که کاربران با آن به مشکلی بر نخورند.

اپلیکیشن Android Wear با این بروزرسانی قابلیت های چدید را نیز در خود خواهد داشت. مثلا اکنون شما قادر خواهد بود تا بدون اتصال ساعت هوشمند خود به رایانه از صفحه نمایش این دستگاه اسکرین شات تهیه نمایید و دیگر مراخل طولانی و خسته کننده ی ثبت اسکرین شات را فراموش کنید.

Play Services گوگل نیز با تغییراتی در طراحی بروزرسانی شده است.

در ادامه مطلب می توانید تصاویر بیشتری را از رابط کاربری جدید دو اپلیکیشن مورد بحث ببینید.

mojtaba

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *