داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

گوگل با ارائه نسخه جدید اپلکیشن های خود طراحی متریال را در دل همه آنها جای داده است. حالا نوبت به اپلیکیشن محبوب یوتیوب میرسد که این شرکت با ارائه نسخه ۶.۰.۱۱ طراحی متریال را به این برنامه نیز آورده.

بنا به آنچه تا کنون مشخص است طراحی جدید اپلیکیشن یوتیوب برای اندروید ترکیبی است از نمای اندروید ۵ آبنبات چوبی و زبان طراحی متریال. همچنین با اضافه شدن چند فیلتر جدید، یافتن ویدئوهای مورد نظر کاربران بیش از پیش آسانتر شده است.

ممکن است این بروزرسانی هنوز در برخی نقاط عرضه نشده باشد اما به زودی در اختیار سراسر کاربران جهان قرار میگرید. از جمله ویژگی های جدید یوتیوب برای اندروید، اسلاید بهتر صفحات است.

برای دانلود و ادامه توضیحات در ادامه مطلب با دیجیناکو همراه باشید.

اپلیکیشن یوتیوب راه خیلی درازی را تا کنون پیموده و به نقطه حال حاضر رسیده. از اولین بار که با نمایش نحوه ساخت بازی معروف skateboard تبلیغات آن برای آیفون شروع شد. ویدوئو ها از این پس در این اپلیکیشن ساده تر و با روشی آسان تر پخش میشوند و تعدای هم بهبود و رفع مشکلات جزئی در این نسخه اعمال گشته است.

یوتیوب بزرگترین شبکه به اشتراک گذاری محتوای ویدئویی جهان است که در همان ابتدای ورودش توسط گوگل مورد توجه قرار گرفت و تا کنون تحت نظر این شرکت به فعالیت پرقدرت خود ادامه میدهد. اپلیکیشن یوتیوب درسترسی آسانتر و راحت تر به میلیونها ویدئو را برای شما آسانتر میکند.

تصویر زیر نمایی این نسخه نشان میدهد.

YouTube has been updated to add Material Design

 

دانلود یوتیوب نسخه جدید با طراحی متریل – کلیک کنید

منبع

mojtaba

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *