داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

برای بسیاری از برند ها وشرکت های جهان بودن در میان صد شرکت با ارزش دنیا به رویایی تبدیل شده که هرچه بیشتر سعی می کنند سال به سال در عکس تلاششان به عقب رانده می شوند . که بر دلیل آن قانون برترین ها حکم فرما است ، { برترین ها همیشه برتر می مانند ، حتی اگر پس از استارت آپشان از دیگران کمتر فعالیت داشته باشند اما دیگران که در مراتب پایین تری نسبت برترین ها قرار دارند به مجموعه آن ها هرگز نمی رند جزء خلق ایده ای نو در زمینه کارشان } البته گاهی عده ای را نیز در میان برترین ها خواهیم دید که پس از مدت کوتاهی از لیست آن ها جدا خواهند شد که ای امر عدم وجود آن شرکت ها در میان برترین ها را نشان می دهد.

هر ساله لیست ۱۰ شرکت با ارزش جهان اعلام می شود که همیشه با تغییراتی همراه است ، تغییراتی اعم از تغییر مکان برخی از شرکت ها در این لیست و یا ورود شرکتی به میان ۱۰۰ برند با ارزش و حتی خروج از این میان !

برترین شدن چه مقدار سخت هم باشد ، برترین ماندن چندین برابر آن سخت تر . امسال در صدر این لیست نام اپل در ردیف اول به زیبایی می درخشد ، چنین ارزشی برای اپل نو و خاص نبوده چرا که برند استیو جابز چندین سال است که در اول و یا نهایتا در سطر دوم این لیست قرار دارد .

ارزش اپل نسبت به سال قبل خود ۲۱ درصد پیشرفت داشته و اول بودنش را در چنین رتبه ای ثابت نگه داشته است . بعد از اپل گوگل با رشد ۱۵ در صدی و کوکاکولا با رشد ۵ درصدی به ترتیب رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند .

100 شرکت با ارزش جهان

۱۰۰ شرکت با ارزش جهان

جهت مشاهده لیست کامل کلیک کنید .

نکته ی جالب در مورد این لیست وجود بیشتر شرکت های فناوری نسبت به سایر نمایان محبوبیت بسیار فناوری در میان عموم مردم  می باشد ، در پایان این لیست هم برند در حال منقرض محبوب نوکیا وجود دارد که با توجه به شرایط کنونی این شرکت و وجود آن در میان ۱۰۰ شرکت با ارزش دنیا نشان از برترین بودن نوکیا در زمان خود است .

منبع : bestglobalbrands

نظر شما در مورد ۱۰۰ شرکت با ارزش دنیا چه می باشد ؟

diyar

diyar

دیار مدیر و سردبیر سایته و بیشتر وفتش رو روی کار آفرینی و برنامه نویسی می گذاره ، هر از چند گاهی هم تو دیجی ناکو می نویسه . طرفدار شدید استیو جابز هم هستش .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *