داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

 تاکنون هزاران اپلیکیشن متنوع و خلاقانه با ایده هایی بسیار جالب و کاربردی در زمینه های متنوع و گاهی عجیب و غریب در دنیا عرضه شده است ولی گاهی ایده های مضحک و خنده داری در مورد عادی ترین جنبه های زندگی روزمره برای ساخت اپلیکیشن به ذهن بعضی توسعه دهندگان می رسد که ممکن است هیچوقت به ذهن کسی خطور نکند و با خود بگویید مگر ممکن است برای چنین موضوعی هم اپلیکیشن وجود داشته باشد؟!

خب باید خدمت شما عرض کنیم در این دنیای دیوانه ی دیوانه هر چیزی ممکن است حتی گاهی همین ایده های مضحک که اتفاقاً هیچ کاربردی هم در شیوه ی زندگی ما ندارند و بیشتر جنبه ی سرگرمی دارند جوری طرفدار پیدا می کنند که در ابتدای امر هیچ کس فکرش را هم نمی کند. خبری که در ادامه می خوانید در مورد یکی از همین اپلیکیشن هاست که شاید خنده دار به نظر برسد ولی حقیقت دارد.

ممکن است همیشه در این باره صحبت نکنیم ولی عادت استفاده از گوشی در خصوصی ترین مکان ممکن یعنی همان w.c بین کاربران تلفن های هوشمند در حال افزایش است، حال یک اپلیکیشن جدید از مردم خواسته تا از پنهان شدن در پشت درهای بسته دست بکشند و با افتخار! آثاری را که در زمان استفاده از این خصوصی ترین مکان عمومی بر روی در و دیوار اطراف خود میکشند با همه ی دنیا به اشتراک بگذارند.

اپلیکیشن Toilet Art: Rest Room Gallery توسط Syborg Studios با این مفهوم جالب قصد دارد خجالت ما از این قضیه اشتراک آثار هنری!! ( آثار هنری به گفته  Syborg Studios) را از بین ببرد. هدف این اپلیکیشن به اشتراک گذاری آثاری است که گاهاً توسط برخی از هنرمندان گمنام! بر در و دیوار مکان مذکور نقش می بندد. برخلاف مکان این نقاشی ها موضوع خود آنها اغلب ناخوشایند و رکیک نیست پس این اپ کاربران خود را تشویق به بروز خلاقیت بر روی در و دیوار بیچاره و سپس به اشتراک گذاری آثار خلق شده از طریق عکسبرداری از آنها می کند، البته موضوع به همین جا هم ختم نمی شود و این تصاویر به وسیله ی یک سیستم امتیازدهی ۱۰ ستاره ای توسط سایز کاربران در سراسر جهان رتبه بندی می شوند. هنوز تمام نشده نقشه ی موجود در برنامه مکانی را که می توانید این تصاویر را در دنیای واقعی پیدا کنید هم در اختیارتان می گذارد. فقط فکرش را بکنید!!

Rest-Room-Gallery

خب میبینید که هیچ محدودیتی برای بروز خلاقیت وجود ندارد حتی اگر مسخره ترین ، خنده دارترین و بیهوده ترین ایده موجود در جهان باشد فقط باید شهامت عملی کردن ایده خود را داشته باشید و حرف دیگران شما را از تصمیم خود منصرف نکند از کجا معلوم شاید همین ایده بعدها کلی طرفدار پیدا کند.

اگر هنوز هم فکر می کنید این خبر جنبه سرگرمی و طنز داشت و باور ندارید می توانید اپلیکیشن آن را خودتان دانلود کنید.

دانلود برای ios
دانلود برای اندروید

منبع: BGR

برچسب ها: ,

parham

پرهام برای پست هاش وقت زیادی صرف می کنه ، چون کاربران دیجی ناکو و علاقه مندان به فناوری رو زیادی دوست داره :)
 1. هانی کالجی گفت:

  سلام. تازه ب جمعتون پیوستم. خیلی خوشحالم .امیدوارم سایتی باشه ک منطق و بی طرفی توش حکمفرما باشه. مخلص همه

  عجب…. چیز جالبیه 🙂

  (۲)
 2. دانیال گفت:

  جمله ی Feed Me Poo خیلی جالب بود

  (۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *