داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

اگر قسمت دوم فیلم بازگشت به آینده را دیده باشید حتماً تعقیب و گریز مک فلای با اسکیت بُرد شناور را به یاد دارید خب خیلی هم دور از ذهن نبود که روزی شاهد این باشیم که باز هم یکی دیگر از وسایل موجود در فیلم های علمی و تخیلی راه خود را به دنیای واقعی باز کنند، بله اکنون علم، سواری با این اسکیت بُردهای شناور را بدون نیاز به استفاده از ماشین زمان دکتر براون برای ما امکان پذیر ساخته از کجا معلوم شاید روزی فرا برسد که ماشین زمان هم فقط محدود به دنیای فیلم ها نباشد.

2014-10-21_200811

 

خب با اینکه این اسکیت بُردها بر اساس نیروی مغناطیسی آهنربا کار می کنند و هنوز در عمل آنطور که انتظار دارید کاربردی نیستند اما هر چه باشد بالاخره با یک اسکیت بُرد شناور واقعی طرف هستید نه یک حیله ی  بازاریابی دیگر.

این اسکیت بُرد شناور Hendo نام گرفته و شما همین الان می توانید یکی از آنها را در وبسایت کیک استارتر با مبلغ  ۱۰,۰۰۰ دلار! پیش سفارش کنید.

Hendo بر اساس مفهوم ساده استفاده از آهنربا برای شناور شدن بر روی سطوح فلزی شکل گرفته است و همین نیاز به سطوح فلزی ویژه به این معنی است که شما به این زودی ها نمی توانید روی آب یا بتن یا هر سطح غیرفلزی دیگری با اسکیت بُرد شناور خود به هنرنمایی بپردازید.

 

slider-1-1

 

این سیستم با معماری میدان مغناطیسی اختصاصی که دارد میدان مغناطیسی را به صورت متمرکز در می آورد و موجب می شود Hendo بتواند بر روی لایه ی هوایی به ضخامت یک اینچ شناور شود.

Hendo هم اکنون به صورت یک نمونه ی اولیه عرضه شده ولی سازندگان آن آرزوی ساختن یک پارک اسکیت مخصوص برای این اسکیت بُرد شناور را در سر دارند و شما هم می توانید با اهدا کردن ۵۹ دلار صاحب یک آجر حکاکی شده با نام خود در سازه ی “پارک شناور” آنها شوید.

این پروژه برای تامین مالی خود باید موفق به رساندن مبلغ سرمایه گذاری شده به ۲۵۰,۰۰۰ دلار تا پانزدهم دسامبر شود. اما در حال حاضر هم در حال پیمودن مسیر خود با جمع آوری سرمایه ای بالای ۸۰۰۰ دلار است.

 

اسکیت بُرد شناور

 

تیم Hendo عرضه ی این تخته شناور را تا اکتبر سال آینده، هدف خود قرار داده است ، یعنی دقیقاً سالی که مارتی مک فلای در آینده به آن سفر کرده بود! جالب نیست؟ در هر حال اگر برای دستیابی به تکنولوژی به کار رفته در هندو یا لمس آن از نزدیک طاقت ندارید می توانید با دونیت کردن ۴۹۹ دلار صاحب یک ماکت بدون کارکرد شوید یا با ۲۹۹ دلاز جعبه سفید کیت توسعه هندو را در اختیار داشته باشید.

این کیت توسعه دهنده شامل “انجین شناور کننده ی هندو ” است که در قالب یک جعبه ی سفید و به همراه متریال سطح موردنیاز که برای شناور شدن آن لازم است ارائه می شود. شما فعلاً می توانید با تماشای شناور شدن آن برای خودتان به خیالپردازی بپردازید و از آن لذت ببرید البته سعی نکنید تا از آنها سواری بگیرید چون امکان پذیر نیست. اما تیم توسعه دهنده ی Hendo مردم را تشویق به جدا کردن اجزای این جعبه و استفاده از انجین شناور کننده ی آن برای خلق محصولات شناور ساخته ی دست خودشان می کند.

 

اسکیت بُرد شناور

 

نسخه ی پیشرفته تر این وایت باکس یا همان جعبه ی سفید علاوه بر خود وایت باکس شامل تکنولوژی مورد نیاز برای کنترل این جعبه ی جادویی درست مانند یک ماشین اسباب بازی کنترل از راه دور می شود که به شما اجازه می دهد از گوشی هوشمند خود برای هدایت و به حرکت در آوردن آن استفاده کنید.

برای اینکه جزئیات بیشتری در مورد تکنولوژی به کار رفته در این محصول بخوانید می توانید سری به صفحه رسمی مربوط به آن در وبسایت کیک استارتر بزنید.
منبع:businessinsider

parham

پرهام برای پست هاش وقت زیادی صرف می کنه ، چون کاربران دیجی ناکو و علاقه مندان به فناوری رو زیادی دوست داره :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *