داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

 

ابن بازی است که به تازگی منتشر شده و بسیار محبوب است زیاد به حاشیه های این بازی نمی پردازیم و یک راست به سوی بررسی این بازی میرویم . در ادامه با دیجی ناکو همراه باشید …

این بازی در هیمالیا جریان دارد و این بازی را بسیار زیبا نشان میدهد اما یک موضوع وجود دارد که این زیبایی را بی تاثیر میکند و آن هم  وجود قاتلی به نام Kyratاست . او باعث شده است بازی بسیار  ترستاک و دیوانه وار  است و باعث شده که چهره ی زیبای هیمالیا به چشم نیاید .

قدرت های فانتزی و بسیار باحال به همراه موسقی متن بسیار جالب به شما کمک میکند که بهتر بازی کنید .در  Far Cry 4پاشیدن خون به در و دیوار و کشتن  را کار درست مینامند پس اگر شما از اینجور مسائل نمیترسید حتما به سراغ این بازی بروید . چیزی که در این بازی بسیار زیاد مشاهده میشود شخصیت های مزاحم گوناگون است به عنوان مثال یک آمریکایی ریاکار او دلش میخواهد در کار همه کشور ها فضولی کند و از کار همه با خبر شود که البته آخر سر هم  به بدترین نوع ممکن کشته میشود .

این بازی می خواسته جنبه های سیاسی داشته باشد که متاسفانه نتوانسته دیالوگ های بسیار شرم آور که در واقع باید بسیار جدی باشد اما بیشتر خنده دار است تا جدی . در این بازی شما نقش یک قاتل  زنجیری را بازی میکنید که بری رسیدن به هدفش همه کاری انجام میدهد .

شاید در جایی از بازی مجبور شوید که برای نجات دوستان خود از یک مین استفاده کنید و در جایی دیگر از یک چاقوی کمری. البته در مراحل اولیه ی بازی به نفع شما است که از اسلحه های کمری استفاده کنید . در این بازی احساس کناه در حال پرتاب کوکتل ملوتوف در میان سربازان و دیده شدن آنها در هنگام سرخ شدن بی معنی است.

یکی از مراحلی که بسیار قابل توجه است مرحله ی pachyderms است که شما را به بهترن نحو ممکن در جریان بازی

سامان گوهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *