داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

در پی شروع شدن مسابقات لیگ قهرمانان اروپا ، شرکت تایوانی HTC که اسپانسر برگزاری این مسابقات می باشد از نسخه ی لیگ قرمانان گوشی خود معرفی کرد.همانطور که مشاهده می کنید در پشت گوشی ودر بالای لوگوی HTC لوگوی لیگ قهرمانان و در پایین لوگو گوشی نیز کاپ قهرمانی این تورنومنت قرار دارد.اچ تی سی همچنین برای این نسخه از گوشی خود نرم افزار مخصوصی تهیه کرده که در آن اخبار لحظه به لحظه از UEFA Champions league و همچنین UEFA Europa league موجود است.این گوشی به منظور جشن ۲ ساله شدن اسپانسری HTC در این مسابقات بوده است.( HTC از سال ۲۰۱۲ اسپانسر این مسابقات بوده). شایان به ذکر است که مشتریان پر و پا قرص اچ تی سی قادر به خرید این گوشی نیستند.البته مشتریان می توانند با دنبال کردن شبکه های اجتماعی اچ تی سی اطلاعاتی در مورد نحوه ی بدست آوردن این گوشی بدست آورند.

هم اکنون هیچ خبری و اطلاعاتی در رابطه با تعداد دستگاه های ساخته شده و در دسترس بودن آن در بازار وجود ندارد.در نهایت باید منتظر باشیم تا ببینیم HTC در صفحه ی فیسبوک خود اطلاعات بیشتری در رابطه با این نسخه از ابر گوشی خود در اختیار مشتریان خود قرار می دهد یا نه.

در زیر شما می توانید تصاویری از این نسخه را مشاهده کنید:HTC-shows-off-a-One-M8-Champions-League-Collectors-Edition-buying-it-isnt-an-option gsmarena_001 HTC-One-M8-league

Mahdi Garoosi

Mahdi Garoosi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *