داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

کیف دستی زنانه Lehot شاید در اولین نگاهی که به آن می کنید مشابه همه ی کیف های زنانه چرمی دیگر موجود در بازار به نظر برسد ولی در اصل محصولی است که مدرن شده و به آن برخی مزیت های تکنولوژیک امروزی اضافه شده است. تکنولوژی جدید Leoht یک کیف دستی است که درست همان چیزی هست که شما آن را می خواهید حتی اگر به آن نیاز نداشته باشید.

این کیف با رویه چرمی سیاهش بسیار مدرن و زیبا به نظر می رسد.اما چیزی که داخل آن است بیشتر از ظاهر کیف جلب توجه می کند.در داخل این کیف یک باتری توکار با قدرت (۶,۰۰۰mAh or 10,000mAh ) قرار داده شده است که با استفاده از آن بانوان می توانند گجت های مختلف خود را به راحتی شارژ نمایند و البته این باتری انرژی بخش چراغ های داخلی موجود در کیف نیز هست تا یافتن اشیا درونش راحت تر گردد.

Leoht برای اینکه محصول خودش را جذاب تر نماید امکان شارژ القایی و بی سیم باتری داخل آن را نیز فراهم کرده است و کاربران با قرار دادن کیف بر روی سینه مخصوصی که به همین منظور در نظر گرفته شده می توانند انرژی کافی و مورد نیاز را در درون باتری ذخیره نمایند.

LeohtFB1

شما می توانید باتری خود کیف را بدون نیاز به کابل یا وصل کردن به یک وسیله دیگر از طریق جایگاه شارژ Qi شارژ کنید.در مواقعی که در خانه نیستید و به جایگاه شارژ کیف دسترسی ندارید می توانید به وسیله کابل کیف را با همان روش قدیمی شارژ کنید.
در قسمت زیرین داخلی کیف یک جای مخفی تعبیه گشته که می توان درون آن پول نقد، یا اسناد مهم مانند کارت های شناسایی و گذرنامه را قرار داد و در قسمت بیرونی نیز علاوه بر چراغ های داخلی یک چراغ دیگر قرار داده شده که مسلماً در حین استفاده توجه سایرین را به خود جلب خواهد نمود.

نکته ی منفی در مورد این محصول را می توان وزن نسبتاً بالایش دانست که ناشی از باتری و سایر قطعات مرتبطی است که در آن گنجانده شده اند و از همین رو حمل آن در طولانی مدت برای کاربرانش احتمالاً خسته کننده خواهد بود. اما هنوز این یک مدل پیش فرض است و کمپانی روی آن کار می کند حتی ممکن است بتواند از وزن آن بکاهد و دو مدل دیگر نیز به این مدل موجود اضافه کند.قیمت این کیف بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ دلار گزارش شده است.و انتظار می رود که با رسیدن فصل پاییز وارد عرصه فروش شود.

Carnise McIntosh که مدیرعامل و بنیانگذار شرکت Leoht محسوب می شود گفته است این تنها یک نمونه ی اولیه از محصول آنهاست و وزن مدل نهایی با تغییر تکنولوژی های به کار رفته در آن به مراتب سبک تر و قابل قبول تر خواهد شد.

LeohtFB2

LeohtFB3

مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *