داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

com.vajehyab.app
با گذشت زمان و دگرگون شدن زبان های اصیل اگر به کتابی کهن مراجعه کنیم ، احساس مشکل مفهوم در ما به وجود می آید و اگر علاقه ی زیادی به کتاب خوانی داشته باشیم باید از کتب فرهنگ لغت چند تا همیشه در کنارمان باشد که شدیدا وقتمان تلف می شود  ،تازه اگر متنی که درحال خوانده شدن است ، دارای اصطلاحات سنگین نباشد !
گذشته از سخی درک معنی واژه های کهن  ، گهگداری نیز ممکن است رو به لغاتی بیافتیم ، که هرچند سخت نیستند ولی چون نشنیده ایم باز هم دچار سختی بشویم .
یک تیم برنامه نویسی ایرانی به تمامی این مشکلات اندیشیده و با صرف کردن وقت بسیار والبته علم و سلیقه این مشکلات را برطرف نموده اند ،به طوری که شما اگر در هر حالتی چه با لغات قدیمی و چه با لغاتی نا آشنامواجه شدید احساس سختی نکنید و با تایپ vajehyab.com در مرور گرتان و سرچ معنی آن لغت ، از مفهوم آن جویا بشوید .
ولی سختی معنی تنها در واژه های کهن فارسی خلاصه نمی شوند و اگر علاوه بر کتب کهن ، نشریات اینگلیسی را نیز تحت مطالعه ی خود قرار داده اید بازهم واژه یاب به کمکتان می شتابد !
در کل واژه یاب تنها یک موتور جستجوگر  معانی محسوب نمی شود و در پیدا کردن لغات هم آوا و مشابه نیز کلی حرف برای گفتن دارد. پس اگر تاکنون نگران معنی یک لغت (چه فارسی و چه انگلیسی )بوده اید ، از این به بعد دوستی به نام واژه یاب شما را همراهی میکند، واژه یاب دارای بانک اطلاعاتی تمامی فرهنگ لغات ایرانی اعم از فرهنگ نامه دهخدا ، عمید و …  هست .
قابل ذکر است که واژه یاب در پلتفرم های اندروید و آی او اس در قالب اپ نیز ارائه می شود و در آینده نقد و بررسی اپ های واژه یاب را نیز در اختیارتان قرار خواهیم داد.
 
نظر شما در مورد این ب سایت چیست ؟

diyar

diyar

دیار مدیر و سردبیر سایته و بیشتر وفتش رو روی کار آفرینی و برنامه نویسی می گذاره ، هر از چند گاهی هم تو دیجی ناکو می نویسه . طرفدار شدید استیو جابز هم هستش .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *