داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

با این که هنوز هم تمامی خریداران کروم بوک ها احتمالا به دنبال خرید چیز های کوچک و ارزان هستند، هدف شرکت acer چیزی متفاوت است. با آخرین مدلی که به بازار عرضه کرده است، آشنا شوید.کروم بوک ۱۵ اینچ این شرکت اولین لپ تاپی است که گوگل بر سیستم عامل کروم با صفحه ی ۱۵.۶ اینچی تمرکز کرده است. این محصول جزو بزرگ ترین کروم بوک هایی است که تا به حال معرفی شده و حال این شرکت در رویداد CES 2015 به طور کامل آن را به نمایش گذاشته است.

این محصول از سخت افزار قدرتمندی هم برخوردار است و همانند دیگر کروم بوک ها، با قیمت نسبتا ارزانی به بازار عرضه خواهد شد. ایسر کروم بوک ۱۵ را با حداقل ۲۴۹ دلار به فروش می رساند.

Acer-chrombook-15 (1)

اما این دستگاه دارای وزنی معدل ۴.۸۵ پوند (حدود ۲.۵ کیلو گرم)است. کروم بوک ۱۵ اینچ با هدفی طراحی نشده که چند کاره باشد بلکه به نظر می رسد برای مدارس مناسب باشد(جایی که کروم بوک ها خوب عمل کردند) و البته برای استفاده کننده ها قدیمی یعنی کسانی که صفحه های بزرگ را دوست دارند هم خوب است. این بیشتر یک کامپیوتر ساده است تا کامپیوتر های شخصی نسل دوم که خیلی خیلی متفاوت هست از چیزی که در گذشته کروم بوک ها جای داشته اند.

با این که به نظر می رسد این لپ تاپ بزرگ شده کروم بوک ۱۳ باشد اما ماجرا کاملا متفاوت است. شرکت acer این لپ تاپ رو با نسل پنجم core i3 یا celeron processor ارایه کرده است، در حالی که دارای سخت افزار ضعیف تر مانند چیپ Nvidia target k1 است. حتی شرکت acer در این ماه یک ورژن جدید از صفحه های لمسی را برای کروم بوک ۱۳اینچ که ۳۳۰دلار قیمت دارد ارایه کرده است اما شما نمی توانید صفحه کروم بوک ۱۵را لمس کنید! شما می توانید صفحه ای با وضوح تصویری ۱۰۸۰ پیکسلی ی حداقل ۷۶۸ پیکسلی را انتخاب کنید.

Acer-chrombook-15 (15)

Acer-chrombook-15 (14)

Acer-chrombook-15 (13)

با قدمی بزرگ در افزایش سایز صفحه و سخت افزار انتظار نمی رفت که باطری با طول عمر ۱۳ ساعت همانطور که در کروم بوک ۱۳ دیدیم، باشد. (acer می گوید که بزرگترین مدل اجرا شده باطری است که تاثیر گذار است).

کروم بوک ۱۵ دارای یک جایگاه USB3.0 , USB2.0 و HDMI و البته یک جایگاه SD در این دستگاه برای استفاده بهتر است.

ما هنوز منتظر جزییات بیشتری از قیمت و نحوه دسترسی هستیم. این جزییات طبق روال متناسب با منطقه متفاوت خواهد بود. شما توانایی انتخاب بین رم های ۲ یا ۴گیگ را دارید.

Acer-chrombook-15 (10)

Acer-chrombook-15 (1)

Acer-chrombook-15 (11)

Acer-chrombook-15 (9)

این سرعت زیاد که کروم بوک ۱۵ ارایه شده شگفت انگیزه است. با اشاره به این نکته که کاربران احساس بیشتری برای رفتن به دنبال کامپیوتر های شخصی ارزان را دارد تا کروم بوک های گران نظر شما چیست؟

مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *