داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

بعد از حدود هشت هفته از زمان انتشار عمومی، نسخه جدید سیستم‌عامل شرکت اپل حالا روی ۵۶ درصد از دستگاه‌های مجهز به iOS این شرکت درحال اجراست. این آمار توسط صفحه تازه‌تاسیس وب‌سایت اپل با عنوان پشتیبانی فروش برای توسعه‌دهندگان ارائه شده است.

iOS-811-market-shareتعداد به‌روزرسانی‌های جدیدترین نسخه هشت آی اواِس اپل طی دو هفته پیش حدود ۴ درصد بیشتر شده که اگر به یک ماه گذشته نگاهی بیاندازیم این تغییر صعودی ۸ درصد است.

ios811

طی مراسم معرفی آی‌پدهای جدید در ۲۴ مهر امسال، تیم کوک، مدیرعامل اپل اعلام کرد iOS 8 تا سه روز قبل روی ۴۸ درصد از دستگاه‌ها نصب شده‌است! این میزان حدودا یک ماه قبل، تا تاریخ ۳۰ اُم شهریور ۴۶ درصد بود . همه‌ی این آمار و ارقام نشان‌‌دهنده پیشرفت مثبت پس‌از هفته‌ها ایستادگی و رکود تعداد به‌روزرسانی ها به آی او اس هشت است.

بالارفتن میزان آپدیت‌ها همزمان است با عرضه iOS 8.1 در ۲۸ مهر که بسیاری از اشکالات و باگ‌های موجود در نسخه اولیه iOS 8.0 را حل کرد و همچنین امکانات جدید مثل پشتیبانی از سرویس Apple Pay ، بازگرداندن بخش Camera Roll به اپلیکیشن Photos و iCload Photo Library beta را ارائه داد. به نظر می‌رسد نسخه ۸.۱ کاربران بیشتری را تشویق به به‌روزرسانی سیستم‌عامل آیفون، آیپد و آیپاد خود کرده است.

وقتی iOS 8 برای اولین بار منتشر شد گرفتار مشکلاتی بود که به نگرانی کاربران منجر شد. اپلیکیشن‌‌های تندرستی اپل که به HealthKit معروفند دارای اشکالات اساسی بودند که با نسخه ۸.۰.۱ برطرف شدند.  پس از HealthKit باگ نگران‌کننده ازکارافتادن آنتن‌دهی و Touch ID برخی از آیفون‌های ۶ و ۶ پلاس مطرح گشت تا اپل سریعا آپدیت ۸.۰.۲ را منتشر کند که این ایرادات و باگ‌های دیگری را نیز رفع کند.

در نهایت به‌روزرسانی ۸.۱ با حل اکثر مشکلات، به عنوان پایدار ترین نسخه آی او اس هشت ارائه شد.

منبع

mojtaba

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *