داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

مایکروسافت با معرفی ویندوز ۱۰ بسیاری از طرفداران خود را امیدوار کرد و نیز به همه کاربران ویندوز ثابت کرد که به نظراتشان با تمام وجود احترام گذاشته و در خواست های کاربرانش را اجرا می کند.

در واقع با قاطعیت می توان گفت یکی از سیاست های اتخاذی مایکروسافت در مورد ویندوز ۱۰ شنیدن پیشنهادات و نظرات کاربران در رابطه با این سیستم عامل بوده و هست، ردموندی ها تاکید دارند تا اشتباهاتی که پیش از این برای ویندوز ۸ مرتکب شدند را تکرار نکنند و از همین رو بسیار دقیق خواسته های کاربران را شنیده و سعی می نمایند موارد مهم آنها را پیاده سازی کنند.

مایکروسافت در آخرین کنفرانس خود و نیز در جریان معرفی ویندوز ۱۰ نرم افزار ها و ویژگی های جدیدی را معرفی و به حاضران و ناظران کنفرانس توضیح داد. یکی از این نرم افزار های معرفی شده نرم افزار تقویم کاربردی جدید برای ویندوز بود که توسط یونیورسال اپ برای تلفن های هوشمند نیز توسعه داده شده. این نرم افزار که می تواند به عنوان یک نرم افزار تقویم هم به یاد داشت برداری و یا به عنوان نرم افزار to do استفاده شود اکنون برای ایرانیان به‌سادگی قابل استفاده است. مایکروسافت پس از در خواست های بسیار زیادی از طرف ایرانیان پذیرفت که تقویم شمسی را نیز به این نرم افزار اضافه کند تا کاربران ایرانی و نیز استفاده کنندگان از تقویم شمسی نیز بتوانند به خوبی از این نرم افزار استفاده کنند و از آن لذت ببرند.

روز گذشته کاربران ایرانی عضو برنامه اینسایدر و همینطور فعالان حاضر در uservoice ایمیلی دریافت کرده اند که بر مبنای این ایمیل به آنها اطلاع رسانی شده تقویم هجری شمسی آماده گشته و به ویندوز ۱۰ افزوده شده است و با دریافت آخرین بیلد سیستم عامل مذکور از طریق insider.windows.com می توانند از آن استفاده نمایند. این موضوع همچنین در وب سایت uservoice نیز به عموم اطلاع رسانی شده است.

مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *