داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

پس از خرید استاتاپ سانگزا توسط گوگل به قیمت نامشخص،گوگل در حال اضافه کردن بهترین ویژگی های این اپلیکیشن به گوگل پلی موزیک میباشد.همانطور که میدانید گوگل پلی موزیک در پلتفرم های اندروید،آی او اس و وب در دسترس است.بروزرسانی جدید،قسمت جدید را به بخش Listen Now این برنامه اضافه میکند.این قسمت جدید،موزیک های جدید را  برای شما پخش میکند،بستگی به کاری که دوست دارید انجام دهید و یا حس و حالی که دارید.دقیقا همان کاری که اپلیکیشن سانگزا انجام میداد.اما در رابط کاربری بسیار زیبای Google Play Music. این لیست شامل فعالیت های مختلفی میشود مانند ورزش،آماده شدندبرای کار،خوابیدن،درس خواندن و غیره..

گوکل در حال تلاش است که با اطلاعاتی که از دیوایس شما،طول روز و دیگر نشانها به شما سرنخهایی میدهند که واقعا در لحظه دوست دارید چه موسیقی را گوش دهید.از آنجایی که گوگل پلی موزیک و دیگر اپهای موزیک،هم اکنون آرشیو بسیار کاملی دارند،مسئله دیکر پیدا نکردن موزیک مورد علاقتان نیست.مسئله کشف کردن موزیک مورد علاقتان میباشد.

زمانی که یکی از این فعالیت ها را انتخاب مینمایید،اپلیکیشن به شما لیستی کامل تر از تمام ایستگاههای رادیویی نشان میدهد.بسیاری از این ایستگاه ها توسط متخصصین موسیقی گوگل جمع آوری و تهیه شده اند.گوگل پلی موزیک هم اکنون میتواند موسیقی مرود علاقتان را به کمک متخصصین موسیقی به شما پیشنهاد دهد.نه فقط صرفا به کمک الگوریتمها.

این قابلیت جدید گوگل پلی به نظر شباهت بسیار زیادی به قابلیت the sentence بیتز موزیک دارد و گوگل به طور کاملا مشخص قصد رقابت با این سرویس را دارد.اپدیت جدید گوگل پلی موزیک،علاوه بر نهادینه کردن سانگزا،ظاهر جدید متریال دیزاین را نیز به این اپ اضافه میکند.
منبع:the verge با تلخیص

image

farbod

farbod

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *