داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

واقعا شگفت انگیز است اگر بگوییم موجوداتی غیر از ما انسان ها نیز در این دنیای بی پایان وجود دارند و ما تنها موجودات زنده نیستم. اما خوشبختانه یا متاسفانه آنها از ما خیلی دورند. خوشبختانه از این نظر که اگر آنها شر باشند برای ساکنان زمین خطر افرین خواهند بود و متاسفانه برای اینکه اگر موجودانی صلح طلب بودند می توانستیم خیلی کارها را با آنها انجام دهیم.

زیست شناسان فضایی Amri Wandel به دنبال راهی برای گسترش معادله ی موسوم به دریک هستند. این معادله مقادیر به دست آمده دانشمندان از موجودات فضایی که ET خوانده میشوند را کپسوله میکند.

داده های ارسال شده اخیر توسط کپلر که به صورت فایل پی دی اف در دسترس است مشخص کرده که میلیارد ها بیگانه (غیر انسان) در کهکشان های بی پایان زندگی میکنند. متاسفانه هنوز امکانات موجود برای نسخیر راه های دور کافی نیست و باید منتظر تکنولوژی های آینده باشیم. هر چند با سرعت رشد فناوری در این روزها میتوان امیدوارم بود به زودی بتوان راز از پرده ی ماجرای جذاب وجود بیگانگان برداشت.

بر اساس مطلب در مجله بین المللی اخترزیستشناسی مشخص شده که دو نوع سیاره دیگر وجود دارند. اولی سیاراتی که موجوداتی در آن هستند و دوم سیاراتی که وجود دارند ولی زندگی های مختلفی در آن جریان دارد.

راستی نظر شما در مورد موجودات فضایی چیست؟ بنظر شما این موضوع حقیقت دارد؟ نظرتان را با دیجیناکو و سایر کاربران در میان بگذارید.

منبع

mojtaba

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *