داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

استیو جابز از بنیان گذاران و مدیر عامل پیشین شرکت اپل در سال ۱۹۵۵ در سانفرانسیسکو به دنیا آمد و در سال ۲۰۱۱ در ایالات کالیفرنیا در گذشت . او تحصیلات خود در دانشگاه رید را رها کرد.        “طراحی،ظاهر چیزها یا آنچه احساس می شود نیست،طراحی ، نحوه عملکرد است”     همانطور که بیل گیتس به تجربه ما از استفاده از رایانه شخصی شکل داد،استیو جابز امکان تجربه استفاده از رایانه همراه و ابزار های موبایل را برای جهان فراهم کرد.گیتس نحوه کار میلیون ها نفر در جهان را تغییر داد و جابز سبک زندگی میلیون ها نفر را دگرگون کرد و توقعات جدیدی از کاربرد فناوری در زندگی روزمره به وجود آورد.

نبوغ خلاقانه استیو جابز نه تنها صنعت ابزار های دیجیتالی همراه و محصولات این صنعت را از اساس دگرگون کرد ، بلکه در هر حوزه از موسیقی گرفته تا فیلم و گوشی های هوشمند تغییراتی انقلاب گونه پدید آورد.او برای دیگران مبنایی به وجود آورد تا از آن برای نوآوری،خلاقیت،ایجاد و تغییر ابزار ها استفاده کنند.استیو جابز به دلیل تاثیری که بر زندگی و کار و دنیای ابزار های ارتباطی دیجیتال گذاشته در صدر فهرست شخصیت های تحول آفرین در ربع قرن اخیر قرار گرفته است.

او بیش از دیگر شخصیت های فهرست با ایده هایی که مطرح کرد دگرگونی هایی فراتر از شرکت و صنعت خود به وجود آورد.در سال ۱۹۷۷ جابز و دوست او استیو و سنیاک که هر دو به دنیای رایانه علاقه مند بودند شرکت اپل را تاسیس کردند و سنیاک که یک تکنسین بود به انجام امور فنی پرداخت و جابز با ایده ای که از یکی از محصولات شرکت زیراکس گرفت به ساخت نخستین رایانه مکنیتاش اقدام کرد.

این بخشی حیاتی از روندی بود که شرکت اپل را در مسیری مجزا از تولید کنندگان رایانه قرار داد.محصولات شرکت اپل به ویژه در چند سال اخیر نقشی تعیین کننده در نحوه استفاده مردم از فناوری داشته اند. او همواره به ممکن کردن غیر ممکن ها و پیشرو بودن باور داشت.

Mahdi Garoosi

Mahdi Garoosi

 1. stevejobs گفت:

  ^-^
  استیو یه دونست…
  تو کار کردن خیلی سخت گیر بود.با کارمندهاش خیلی سفت و سخت برخورد میکرد.همین کاراش باعث تحویل دادن ios های بدون باگ و خوب در کنار گوشی های با کیفیت خوب میشد! چیزی که ظاهرا کوک نداره! ios 8 پر باگ و مشکل! و ۶ پلاس هم اون مشکل خم شدنش! خودم طرفدار سرسخت اپلم.ولی دوست ندارم چیزی که اپل بهش معروفه رو از دست بده….
  کیفیت-زیبایی

  (۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *