داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

خب باز هم یک فرصت دیگه برای تماشای صحنه های اسلوموشن خشن از ریز ریز شدن تکنولوژی های روز دنیا به دست آمد. جایی که میتوانید شاهد این باشید که چه طور گجت های بی دفاع مجبور به تاب آوردن در برابر افتادن از ارتفاع، غوطه ور شدن در آب و درسته؛ هدف گلوله قرار گرفتن باشند .
خب اینبار اما دار و دسته ی RatedRR به ذهنشون رسیده که چرا یک تست دیگر را برای امتحان آیپد مینی ۳ در برابر استفاده های نابه جا ترتیب ندهیم پس جناب ریک رایان بهترین شلوار جین تنگی را که دم دست داشت پوشید و آیپد مینی ۳ بیچاره را هم به زور در جیب شلوار جا داد و انواع روش های نشستن را امتحان فرمودند، اما آیپد مینی ۳ از این موقعیت سربلند بیرون آمد و به نظر نمیاد که به این راحتی ها تمایل به خم شدن داشته باشد. علاوه بر این از تست غوطه ور شدن در آب هم سالم بیرون آمد.

iPad Mini 3 vs .50 Cal

ولی همونطور که میدانید آیپد مینی ۳ هر چقدر هم مقاومت نشان دهد در نهایت چاره ای جز تسلیم شدن در کار نیست و سرنوشت این آیپد بیچاره با شلیک یک اسنایپر کالیبر ۵۰ Barrett M82A1 به شکلی به یاد ماندنی به پایان ختم می شود.
نکته ی جالب اینجاست که دوست تک تیرانداز ما این دفعه از هدفگیری خودش زیاد راضی نبود چون آیپدمینی ۳ مثل آیپد ایر ۲ از وسط به دو نیم نشده بود پس با دلخوری شروع به بررسی تخصصی اصابت گلوله میکند به هر حال بماند. اگر از دیدن این صحنه ها حرص میخورید امیدوارم این موضوع دلتان را خنک کرده باشد اگر هم که کلی حال می برید که دیگه هیچی، مشکلی در کار نیست.

parham

پرهام برای پست هاش وقت زیادی صرف می کنه ، چون کاربران دیجی ناکو و علاقه مندان به فناوری رو زیادی دوست داره :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *