داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

 

آیا حاضر هستید که به قدیم بر گردید تا برای دیدین تلوزیون ساعت ها مشقول تنظیم آنتن شود که شاید چیزی ببینید که یک تصویر سیاه سفید و یک صدای خش دار بشنیود در ادامه با ما باشید تا تکامل این شی را بخوانیم .

اولین تلوزیون ها درواقع سیاه و سفید هم نبودند!کیفیت پایین و هزینه ی بسیار بالا باعث شده بود که تنها پول دار ترین ها به سراغ خرید تلوزیون بروند.

بعد ها در سال ۱۹۴۰این تلوزیون ها کمی بهبود پیدا کرد و کمی نیز طرفداران آن بیشتر شد .

در سال ۱۹۵۰ تلوزیون ها به سیاه و سفید مجهز شدند و کمی پیشرفت کردند و بسیاری به خرید تلوزیون رو آوردند .

در سال۱۹۶۰انقلابی در توزیون ها بوجود آمد و فیلم برداری ها رنگی شدند .

در سال ۱۹۹۰تلوزیون ها پیشرفت بسیاری کردند و در آن زمان کمتر کسی بود که در خانه اش تلوزون نداشته باشد .در آن زمان تلوزیون حرف اول تمام وسایل سرگرمی را میزد .

در سال ۲۰۰۰ بود که تلوزیون ها به صورت تقریبا امروزی در آمدند.و بسیار پیشرفته شدند (البته اگر بخواهیم با معیار ها تلوزیونی بسنجیم در واقع هیچ نبودند !!!)

در سال ۲۰۱۰تلوزیون های ال سی دی بسیار مد بودند . در آن زمان تقریبا کسی پیدا نمیشد که تلو زون نداشته باشد و حداقل تلوزیون ندیده باشد .

هم اکنون جدال کمپانی های بزرگ بر روی تلوزیون ها و اندازه آن ها است یک روز یکی از کمپانی ها تلوزیون۵۰اینچ یسازد و روز دیگر ۱۰۰اینچ . هم اکنون تقریبا چهره ی تلوزیون ها تقیر کرده است و بسیاری بجای استفاده از امواج ها تلوزیونی از اینترنت استفاده میکنند .

درسال ۲۰۲۰در این سال به عقیده ی من عینک ها اسمارت جای تلوزیون را میگیرند ولی اگر بخواهیم بگوییم که تلوزیون باید همان شکل ظاهری خود را حفظ کند باید بگوییم احتمالا تبدیل به یک شیشه میوند که تصویر با آخرین کیفیت ممکن نشان داده میشود 

  • توسط: سامان گوهری
  • ۱۸ آذر ۱۳۹۳
  • مقالات

سامان گوهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *