داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

در دنیای فناوری اتفاقات زیادی در طول روز می افتد که همه ی آن ها با خواندنشان ممکن است فقط ذهن شما را اشغال تر بکنند و از آن جایی که دیجی ناکو بیشتر به مقالات موفقیت ، کار آفرینی ، استارت آپ ، معرفی هایی به سبک های خاص و قیمت انواع گجت های بازار  می پردازد و بر بقیه ی قسمت ها در دنیای فناوری تمرکز ندارد ، دیجی ناکو تصمیم گرفت بخشی به نام ثانیه به ثانیه از  دنیای فناوری را راه اندازی کند !

در این بخش جدید دیجی ناکو تمامی تازه های فناوری جهان را در قالب فقط تیتر نمایش می دهد و گزیده هایی از این رویداد که مربوط به موضوع های دیجی ناکو می شود در قالب یک پست به طور کامل  معرفی و نقد  خواهدشد .

بخش جذاب این بخش نقد و بررسی های شما می باشد :

در ثانیه به ثانیه از دنیای فناوری قسمت نظرات فعال می باشد و افراد علاقه مند می توانند که این سرتیتر ها را مورد تحلیل و بررسی خود قرار دهند و به هموطنان خود در دنیای فناوری کمک کنند  .

این سیستم در تمامی صفحات سایت در سمت چپ وجود دارد تا ثانیه به ثانیه شما را در  جریان جدیدترین های فناوری جهانی قرار دهد 🙂 راستی لازم نیست که همیشه صفحه را تازه کنید چرا که سیستم ثانیه به ثانیه از دنیای فناوری به طور خودکار بروز می شود .

در این صفحه هم میتوانید آرشیو کامل اخبار را مشاهده کنید .

نظر شما در مورد این سیستم چه می باشد ؟

diyar

diyar

دیار مدیر و سردبیر سایته و بیشتر وفتش رو روی کار آفرینی و برنامه نویسی می گذاره ، هر از چند گاهی هم تو دیجی ناکو می نویسه . طرفدار شدید استیو جابز هم هستش .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *