داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

خب باز هم یک ماجرای خواندنی دیگر در حواشی خم شدن آیفون ۶ که می تواند باعث عصبانیت هواداران اپل شود و از طرفی هم سوژه لازم برای جبهه ی مخالف را فراهم کند. پس این مطلب را از دست ندهید.

فلیب لکدر در حال راندن تاکسی سه چرخه خود بود که در جریان یک سانحه ی رانندگی قرار گرفت و طی آن به خاطر نیروی ناشی از تصادف به جای اینکه از وسیله ی نقلیه روباز خود به بیرون پرت شود در بین دیواره های کابین وسیله ای که در حال راندن آن بود گرفتار شد این نیرو باعث شد که آیفون ۶ که در جیب جلویی لکدر و در یک کیس چرمی قرار داشت خم شده و آتش بگیرد.

البته در بیشتر موارد خم شدن گوشی باعث سوراخ شدن باتری و آتش گرفتن آن نمی شود ، ولی در این سانحه این اتفاق افتاد، در نتیجه ی آتش ناشی از این اتفاق پاهای فرد مزبور دچار سوختگی درجه  ۲ شد که تقریباً مساحتی به اندازه ی ۱۱.۵ در ۱۰.۵ سانتی متر را در برگرفته بود که در اطراف آن نیز سوختگی درجه ۱ مشاهده می شد. ذکر این نکته نیز ضروری است که قرار گرفتن آیفون ۶ در یک کیس چرمی هم نتوانست از آن در برابر خم شدن محافظت کند.

خم شدن آیفون 6

 

چیزی که این تصادف به طور قطع ثابت می کند ، این است که گوشی هوشمندی که خم شده نه تنها بد شکل به نظر می رسد ، بلکه می تواند باعث وارد آمدن صدمات جانی جدی به کاربر آن شود، البته در دفاع از آیفون ۶ باید این مورد را هم در نظر گرفت که نیروی وارد شده ناشی از ضربه در تصادف می توانست باعث آسیب رساندن به هر گوشی دیگری شود، متاسفانه به خاطر گزارش های پیشین که حاکی از خم شدن آسان آیفون ۶ پلاس بودن اولین چیزی که به ذهن خطور می کند این است که کیفیت ساخت آیفون ۶ به نحوی مسئول آنچه که اتفاق افتاده بوده است.

شما در این مورد چه فکر می کنید؟

منبع: phonearena

parham

پرهام برای پست هاش وقت زیادی صرف می کنه ، چون کاربران دیجی ناکو و علاقه مندان به فناوری رو زیادی دوست داره :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *