داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

قبل از اینکه آیفون ۶ معرفی شود شایعات در مورد این گوشی فوران می کرد و هر وقتی که به سایت های خبری گوناگون مراجعه می کردیم این شایعات در صدر خبر ها بودند.یک هفته بعد از معرفی آیفون ۶ و ۶+ ویدیویی در شبکه اجتماعی خود به نمایش گذاشته شد که در آن فردی به راحتی با فشار دست آیفون ۶ را خم می کند.این اتفاق با نهایت سرعت در همه ی سایت های خبری پیچید.این اتفاق البته دل کاربران آیفون ۶ و ۶+ را لرزاند و آن ها را مجبور کرد که قابی برای آیفون خود بخرند.

حال سامسونگ که کلا منتظر چنین اتفاقاتی است در توییتر خود عکسی را به نمایش گذاشته است که در این تصویر آیفون ۶ در حالت زانو زده و در حال سجده کردن در برابر نوت۳ است.نکته ی جالب این عکس آن است که سامسونگ به جای استفاده از آخرین پرچمدار خود یعنی نوت۴ از نوت۳ استفاده کرده که عجیب است.اما اگر کمی تامل کنیم می فهمیم که قصد سامسونگ از این کار این است که آیفون ۶ لیاقت مقابله با نوت ۳ را ندارد چه برسد به نوت ۴!iphone 6 plus-note 3 در بالای تصویر آیفون ۶ که در حالت سجده است نوشته شده است : خم شو در برابر شایسته!

خوب این یک خبر است ولی شایسته است ، که تلفن های پلاستیکی سامسونگ در مقابل آیفون های خلاق اپل زانو بزنند !

Mahdi Garoosi

Mahdi Garoosi

  1. بهراد گفت:

    مهدی جان به عنوان یک کاربر سایت، از شما نویسنده ی خوب یک سوال دارم. تنها برتری اپل از نظر شما، جنس بدنه بود که این چند خط آخر رو نوشتید!؟

    (۰)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *