داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

در عصر حاضر تمامی امکانات سعی در راحت بودن زندگی هستند و این زندگی به سوی زیبایی و ارامش خاطر بیشتر پیش میرود، دسترسی به سرویس و خدمات مختلف به آسانی صورت میگیرد و در این راستا برنامه های آموزشی زیادی درست و تدوین شده است.

زندگی مستلزم رعایت نکات بهداشتی برای سالم بودن همه افراد است و هر کسی برای سلامت و زیبا ماندن خود در تکاپو است،که این اصل در بین خانم ها بیشتر به چشم میخورد.برنامه دخترانه همان طور که نامش گویای موضوعش است به نکات زیبایی و آرایشی بانوان میپردازد.در ادامه به نقد این برنامه از بعد های مختلف میپردازیم

makeup1

نمای کلی برنامه

رابط کاربری:

رنگ های به کار رفته در این اپلیکیشن، متناسب با قشر بانوان انتخاب شده است که از هماهنگی لازم نیز برخوردار هستند. علاوه بر این، چیدمان مرتب عناصر صفحه، آیکن های گویا و فونت مناسب را میتوانیم به عنوان نقاط قوت “دخترانه” نام ببریم.
ویژگی برجسته این برنامه در قسمت اسلایدینگ منو میباشد که همانند شبکه های اجتماعی برنامه رو برای هر فردی شخصی سازی کرده است و کاربر میتواند نام را تغییر دهد و برخی از امکانات را به دلخواه خود فعال یا غیر فعال کند.یکی دیگر از نقاط قوت این برنامه هوشمندی آن است و کاربر در هر ساعتی از روز وارد برنامه شود برنامه خوشامدگویی متناسب با ان زمان را به کاربر اعلام میکند که این امکان حس زیبایی را به مخاطب القا میکند.این ویژگی در قسمت نظرات نیز دیده میشود.

در کل رابط کاربری از هر لحاظ مناسب و زیبایی را دارا است.

123

ویژگی های برنامه

کاربرد:

نکات آموزشی و زیبایی این برنامه به ۴ دسته مناسب تقسیم شده است که شما در هر بخش با کلی مطلب روبرو خواهید شد
دسته بندی موضوعات و تگ بکار رفته در هر مطلب به کاربر پسند بودن و راحتی ان بسیار کمک کرده است و نکات آن هم به نحوه قابل قبولی گرداوری شده است و میتوان این برنامه را مرجع آموزشی آرایشی خوبی دانست.
از جمله امکانات جانبی اپلیکیشن فوق، باید به قابلیت علاقه مندی ها و جستجو اشاره کرد که واقعا از نظر دسترسی به هر کدام در جای مناسبی قرار گرفته اند.
این برنامه فعلا از طریق دیتابیس و آفلاین آپدیت میشود که تنها نقطه ضعف برنامه به شمار می آید با اینکه آپدیت برنامه از طریق بازار منظم میباشد.
در کل از نظر کاربردی در سطح ایده الی میباشد.

3

نمای صفحه دوم و مطالب برنامه

قیمت
“دخترانه” برنامه جالبی برای بانوان است و کمک مناسبی برای زیبایی آنها است که با قیمت ناچیزی عرضه گردیده و این موضوع میتواند باعث رضایت خاطر کاربران شود.

نام اپ / سرویسدخترانه
عرضه شده در پلتفرم هایاندروید
امتیاز از ۱۰۹
شرکت سازندهژیلەمۆ
دانلود
دانلود اپ دخترانه

دانلود اپ دخترانه

امیر سلطانی

امیر سلطانی

امیر گرافیست و برنامه نویس دیجی ناکو ، حالا هم بیشتر تمرکزش را بر روی ارشدش گذاشته و توی سایت کم فعالیت :|
  1. mahsa گفت:

    khosham oomad sayte bahali dari movafagh basgi

    (۰)
  2. mahsa گفت:

    hamin tori edame bede karet doroste

    (۰)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *