داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

kizON که در حال حاضر فقط در بازار کره‌جنوبی وجود دارد از هفته جاری به بازار لهستان و در ادامه راهش به بازار سایر کشورهای اروپایی عرضه می‌شود.

kizON گجتی پوشیدنی است که مخصوص کودکان پیش دبستانی و دبستانی طراحی شده و به والدین این فرصت را می‌دهد که از فاصله‌ای بسیار دور، بدون دسترسی به فرزندان خود، ردشان را از طریق گوشی‌های تلفن‌همراه خود داشته باشند. kizON به وسیله شبکه های ۳G، wifi و GPS و با اتصال به هر گجت اندرویدی، ۴.۱ به بالا، موقعیت جغرافیایی کودکان را در لحظه برای والدین ارسال می کند.

با این گجت والدین دیگر می‌توانند آسوده‌خاطر باشند که فرزندشان در لحظه سر از هر جایی درآورد، آن‌ها متوجه خواهند شد. فقط کافی است آن را به مچ دست فرزندان خود ببندند. البته این تنها کارآیی این دستگاه نیست؛ بچه‌ها هم می‌توانند با فشار دادن دکمه One Step Direct Call با والدین خود ارتباط صوتی برقرار کنند.

kizON  ضد آب و گرد و غبار است و رم ۶۴ مگابایتی دارد. باتری این دستگاه ۴۰۰ میلی آمپر بوده و به مدت ۳۶ ساعت دوام خواهد آورد که البته با رسیدن به شارژ ۲۵ درصد دستگاه پیغامی را به والدین ارسال می‌کند. ابعاد kizON برابر است با ۳۴.۷ در ۵۵.۲ در ۱۳.۹ و در دو رنگ آبی و صورتی طراحی شده است. اطلاعات بیشتر از جمله قیمت این گجت در آینده نزدیک اعلام می‌شود.

kizON اولین گجت پوشیدنی است که گواهینامه Green Product را از TÜV ،که یکی از مهم‌ترین شرکت‌های ارزیابی و صدور گواهینامه اروپا است دریافت کرده است. شرکت ۱۲۰ ساله UL آمریکایی هم بالاترین گواهینامه خود، “ECOLOGO”، را به این گجت پوشیدنی اهدا کرده است. گجت kizON برای دریافت این گواهینامه‌ها در فرآیندی نه چندان آسان مورد ارزیابی قرار گرفت؛ فرآیندی بر اساس چند پارامتر از جمله عدم استفاده از مواد شیمیایی و سمی خطرناک در قطعات، قابلیت بازیافت، بهره‌وری از انرژی و اثر گازهای کربنی.

شرکتTÜV Rheinland پیشرو صدور گواهینامه در جهان kizON ، گجت پوشیدنی ال‌جی را که برای کودکان طراحی شده، ، مورد ارزیابی قرار داد و وقتی متوجه شدند که این گجت پوشیدنی تمام دستورالعمل‌های ویژه زیست‌محیطی را رعایت کرده و برای محیط زیست هیچ خطری نخواهند داشت، بالاترین گواهینامه‌های خود را برایش صادر کردند.

mojtaba

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *