داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

همه ی ما بدون شک تا آنجا که ممکن بوده حسابی دین خودمان را به سلفی گرفتن ادا کردیم و در انواع ژست ها و موقعیت های مختلف سلفی گرفتیم، به صورت تکی با دوستان ، خانواده ، از لحظه های شاد تا هیجان انگیز زندگی و با انواع گوشی ها و دوربین های مختلف، حتی کار به آنجا کشیده که ابزارهایی مخصوص به بازار عرضه شده که سلفی گرفتن را آسان تر و جالب تر می کند ولی موضوع مورد بحث ما این نیست که تب سلفی چه طور همه گیر شد و کل دنیا را فراگرفت و شاید زیاد هم این قضیه اهمیتی نداشته باشد. ولی باید این موضوع را بدانید که فقط شما نیستید که دوست دارید گوشی به دست از زوایای مختلف از خودتان عکس بگیرید.

به این موضوع فکر کنید که چه اتفاقی می افتاد اگر شخصیت های مختلف دوران تاریخی ، به فرض دوره ی رنسانس هم گوشی های امروزی در اختیارشان بود؟ آیا آنها هم شروع می کردند به گرفتن سلفی ؟ خب اصلاً دور از ذهن نیست، چرا که نه، حتماً آنها هم دوست داشتند با آن ژست فاخر یک سلفی جاودانه از خودشان داشته باشند.

این همان ایده ای بود که به ذهن Olivia Muus رسید، پس زمان را از دست نداد و با خودش تصمیم گرفت حالا که این افراد شانس سلفی گرفتن از خودشان را نداشته اند من میتوانم برای آنها این موقعیت را فراهم کنم ، چه بهتر از این. مردم عاشق این شوخی ها هستند، پس در بلاگ تامبلر خود به اسم Museum of Selfies مجموعه ای از این عکس های جالب و بامزه را قرار داد.اگر دوست دارید بدانید که ایده ی این کار بامزه چه طور به ذهنش رسیده پس آنچه را که در بلاگش آمده از زبان خودش بخوانید .

“این پروژه زمانی شروع شد که من و دوستم اکا که دست راست من حساب میشه به گالری ملی دانمارک در کپنگهام رفتیم، من برای تفریح و شوخی عکسی به این صورت گرفتم و اینکه چه طور یه چیز به این سادگی میتونه شخصیت نقاشی ها را تغییر بده و به حالت چهره ی آنها معنی تازه ای ببخشد برای من خیلی جالب و دوست داشتنی بود.”

خب ظاهراً این ایده هم حسابی جواب داده است ، چون به جز چهار عکس اصلی که توسط او گرفته شده روز به روز افراد بیشتری با “موزه سلفی” خودشان در بلاگش او را همراهی می کنند.
شما هم میتوانید به همین سبک سلفی بگیرید و برای ما بفرستید از کجا معلوم شاید ما هم یک موزه به این سبک برای دیجی ناکو راه انداختیم.

اگر همان اول به سراغ دیدن عکسها نرفته اید، که خیلی بعید به نظر میرسد ، پس حالا بفرمایید از تماشای تعدادی از این عکسها لذت ببرید:

تصویر قبلی و سه تصویر اول متعلق به خود Olivia Muus است.

museumselfies1

museumselfies3

museumselfies4

tumblr_neq5wi4aNB1u2ktuio1_500

tumblr_neq5v3zNDP1u2ktuio1_500

 

tumblr_neq5siDlSA1u2ktuio1_500

tumblr_neq5rbh6861u2ktuio1_500
tumblr_neppohQVWp1u2ktuio1_r1_1280

tumblr_neno7hbT4P1u2ktuio1_500

C-_Users_Override_Desktop_tumblr_neno6pP0Au1u2ktuio1_1280

tumblr_neno5v1khN1u2ktuio1_1280

tumblr_nemlwl367p1u2ktuio1_500

tumblr_nemlvnvQYO1u2ktuio1_500

tumblr_nemluw38Hy1u2ktuio1_1280

tumblr_nelzppgKIR1u2ktuio1_1280

tumblr_nelzolF9FZ1u2ktuio1_1280

 

برچسب ها: ,,

parham

پرهام برای پست هاش وقت زیادی صرف می کنه ، چون کاربران دیجی ناکو و علاقه مندان به فناوری رو زیادی دوست داره :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *