داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

وال استریت ژورنال به تازگی طی گزارشی اعلام کرده است که ال جی قصد دارد ساعت هوشمند جدید خود را در اوایل سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه نماید. بر اساس این گزارش این ساعت قرار است به سیستم عامل WebOS مجهز باشد.

در این گزارش به نقل از فردی که با برنامه های ال جی آشنایی دارد، چنین آمده است: «ما در تلاش هستیم تا به آرامی اکوسیستمی نرم افزاری را در حوزه هایی که بر روی آن کنترل بیشتری داریم، شکل دهیم.»

ال جی در حال حاضر دو ساعت هوشمند با عناوین G Watch و G Watch R را در بازار دارد که هر دوی آن ها به سیستم عامل اندروید مجهز هستند، اما اگر این شرکت کره ای بتواند محصولی را بر پایه سیستم عامل دوست داشتنی شرکت Palm به بازار عرضه کند، احتمالا توسعه دهندگان و کاربران بسیاری از آن استقبال خواهند کرد.

ال جی حقوق مربوط به این پلتفرم را در اختیار دارد و هم اکنون از آن در تلویزیون های هوشمند خود بهره می برد.

جدا از معرفی G Flex 2  به نظر می رسد که الجی یک ساعت هوشمند جدید را به نمایشگاه CES 2015 آورده بود که البته هنوز آماده ارائه رسمی نیست. در ادامه همراه ترنجی باشید. این ساعت هوشمند مرموز امروز در طی کنفرانس Audi در نمایشگاه CES دیده شده است؛ زمانی که ارائه دهند رسمی Audiاز این دستگاه برای ارسال فرمان به یک ماشین با قابلیت رانندگی خود کار از ساعتی مانند G watch R که نمایش گرد دایره ای دارد، استفاده می‌کند. تفاوت در سمت راست آن است که به جای یک دکمه ۳ دکمه وجود دارد.
بنابراین قطعا با یک مدل جدید روبروی هستیم البته هنوز مشخص نشده که این دستگاه از سیستم عامل Android استفاده می کند یا نه اما ما تصور می کنیم که استفاده می کند.
در این لحظه الجی هنوز چیزی در مورد این ساعت هوشمند نگفته است اما حدس میزنیم که این کمپانی در مورد ساعت به زودی زود چیزهایی انتشار بدهد. مدت زمان زیادی نمی گذارد که ما شنیدیم LG قصد دارد در نمایشگاه MWC 2015 ساعت G Watch R2 رونمایی کند! پس آن چیزی که ما امروز دیدیم امکان دارد که شاید از هوشمند R2 باشد. در نهایت فقط باید صبر کنیم و ببینیم چه می شود .
LG-smartwatch-spotted-at-CES-2015-1
LG-smartwatch-spotted-at-CES-2015.jpg
LG-smartwatch-spotted-at-CES-20151
مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *