داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

اگر با موبایلتان در سایت ما در حال خواندن این پست هستید پس همینک بر روح استیو جابز درود بفرستید شاید اگر او نبود حال تکنولوژی هم به چنین مراتبی در دنیای امروزی نرسیده و تلفن های همراه نقشی در پیشرفت فناوری نداشتند .

امروز یعنی ۱۳ مهر مصادف با عید قربان { ۵ اکتبر } سومین سالگرد تاثیر گذارترین فرد بر دنیای فناوری در ۱۰۰ سال اخیر ، موسس شرکت رویائی اپل استیوجابز است ، نابغه ای که شاید دیگر مشابه او را نتوانیم بر روی این کره خاکی ببینیم  ، هر چند که ما وجود او را نه تنها در دنیای فناوری بلکه در دنیای انسان ها هم هنوز زنده می دانیم و اعتقاد داریم که ارزش واقعی او در دنیا هیچ گاه به گور نخواهد رفت .

در زندگی خود سختی را جایز شمرد تا بتواند راحتی را برای نسل آینده ی خود که ما امروزی ها هستیم بیاورد ، او برای این که بتواند دنیای بی رنگ را برای راحتی مردم رنگ بیامیزد متفاوت فکر کرد و موجب تحولی عظیم در دنیای بشر شد .

نابغه همیشه زنده ما از همان ابتدای ۲۴ فوریه ۱۹۵۵ که چشم به جهان گشود کشیدن سختی و تحمل بر آن را آغاز کرد ،در دوران تحصیلش به فکر ساخت وسیله ای برای کمک به مردم بود ، در جوانی با پاهای برهنه اش به دنبال ثروتمندی  جهت سرمایه گذاری بر روی افکاری جهت کمک به مردم بود که مورد تمسخر بسیاری قرار گرفت ، اطرافیان خود را برای ادامه به راهی که در انتظار داشت  و رسیدن به هدفش  که تغییر دنیای یک طرفه بود رها کرد ، او را از شرکتی که موسس آن بود به بیرون انداختند ، با سرطانی که داشت بازهم ادامه داد . وی در تمام مشکلاتی که بر سر راه او پدید آمدند مقابله کرد تا اینکه زندگی از مقابله های او خسته شد و خود جلوی ادامه راه استیوجابز را گرفت .

او به مردم گفت متفاوت فکر کنید ، آن هایی که آنقد دیوانه هستند که فکر می کنند می توانند دنیا را تغییر دهند براستی همان هایی هستند که موجب تغییر دنیا می شوند . پس بیایید که نگذاریم هیچ گاه سخنان گران بها و با ارزش او از ذهن هایمان شسته شود و جهت عمل به سخنان او ما هم تا جایی که امکان دارد متفاوت فکر کنیم .

استیو جابز یادت گرامی !

لحظات در گذشت استیو جابز

diyar

diyar

دیار مدیر و سردبیر سایته و بیشتر وفتش رو روی کار آفرینی و برنامه نویسی می گذاره ، هر از چند گاهی هم تو دیجی ناکو می نویسه . طرفدار شدید استیو جابز هم هستش .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *