داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

مدیرعامل و سرپرست یوتیوب Susan Wojcicki در کنفرانس code/mobile درباره ی سرویس استریم موزیک آینده ی گوگل صحبت کرد. این سرویس جدید امکان پخش آفلاین و سایر عملکردهایی را که پلتفرم های رقیب دارا هستند ارائه خواهد داد اما در کنار آن ویدیوها را هم مانند قبل پوشش خواهد داد. البته متاسفانه خانم Wojcicki جزئیات موضوع را به خوبی روشن نساخت.
تنها چیزی که در حال حاضر به لطف تایید خود گوگل در اوایل امسال از آن اطلاع داریم این است که امکان مشترک شدن برای سرویس جدید در راه است اگرچه کمپانی هنوز در حال کار بر روی تمام ریزه کاریهای سرویس جدید است ولی خانم وُجیکی به ارائه ی این سرویس در آینده ای نزدیک خوش بین است.

یوتیوب به دنبال راههای جدید پول درآوردن است بر اساس آنچه که از گفته های خانم ورجیکی برداشت می شود  امکان اضافه شدن سیستم پرداخت حق عضویت به یوتیوب برای اشتراک ماهانه ویدیوهای بدون تبلیغات مزاحم هم در راه است، که  به صورت اختیاری در دسترس کاربران قرار می گیرد .در کنفرانس یاد شده ، وجیکی همچنین به این موضوع نیز اشاره کرد که منبع نیمی از ترافیک سرویس ویدیویی در حال حاضر از دستگاه های موبایل است.

یوتیوب در حال حاضر به وسیله ی تبلیغات پشتیبانی می شود، که عالی به نظر میرسد به این دلیل که به ما این توانایی را داده تا کاربران خود را به میلیاردها نفر برسانیم؛ اما نکته ای که اینجا مطرح می شود این است که بعضی از کاربران مایل به دیدن تبلیغات نیستند، پس در کل کاربران یا تبلیغات را انتخاب میکنند یا مبلغی را پرداخت می کنند،که یک مدل جالب محسوب می شود… ما در حال فکر کردن به این موضوع هستیم که چه طور به کاربران خود خق انتخاب بدهیم. سوزان وُجیکی مدیرعامل یوتیوب

شاید شما هم مثل ما کنجکاو باشید که یوتیوب به همراه سرویس استریم موزیک خود چه قابلیتهایی را ارائه می دهد اگر همینطور است چاره ای جز صبر کردن برای خبرهای جدید نیست.

منبع: phonearena – androidcentral

برچسب ها: ,

parham

پرهام برای پست هاش وقت زیادی صرف می کنه ، چون کاربران دیجی ناکو و علاقه مندان به فناوری رو زیادی دوست داره :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *