داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

در حال حاضر باید بگوییم اینکه شرکت اپل تصمیم دارد آیپد تیر بزرگتری را تولید نماید فعلا فقط در حد شایعه است. اما شایعات در این مورد به اندازه ای هستند که بتوان حدس زد احتمالا محصولی در حال تولید است.

 

البته بیشتر جزییات این محصول همچنان ناشناخته است ولی با این حال امروز شایعاتی در مورد طراحی آیپد  Air Plus منتشر شده که ما نیز در دیجیناکو صلاح دانستیم تا این خبر را برای شما منتتشر کنیم زیرا منبع نسبا معتبری آن را منتشر کرده اند.

 

در ادامه مطلب با دیجیناکو همراه باشید.

ممکن است اطلاعاتی که در این شایعه اعلام شده با خبری دیگر تکمیل تر شود یا تغییر کند و حتی گفته میشود شاید نام این محصول جدید آیپد Air Pro باشد. اما چیزی که پر واضح است بزرگتر بودن دستگاه جدید است. چراکه اگر قرار باشد تغییر چندانی در آیپد ایر رخ ندهد چه دلیلی برای خرید نسل جدید ان میتوان داشت؟ البته این موضوع درست است ک شرکت اپل را همه با عنصر خلاقیت میشناسیم. ولی کوچ کردن کاربران مختلف از یک دستگاه به نسل جدید باید دلایل کافی را برای آنها به همراه داشته باشد.

 

اگر معرفی گلکسی نوت ۴ و نوت اج را بخاطر بیاورید و نیز فروش بسیار نا امید کننده سامسونگ پس از سالها یکه تازی را در نظر بگیرید میتوان عمده دلایل آن را کاربران نوت ۳ دانست. زیرا بر طبق نظر سنجی ها و اطلاعات به دست آمده اکثر این کاربران دلیل قانع کننده ای برای حرید نوت ۴ و البته پرداخت پول پی قابل توجه را نداشتند

این مثال را زدیم تا بیشتربا استراتژی اپل برای ساخت دستگاه های بزرگتر آشنا شوید. ظاهرا سایت ژاپنی معادل MacFun تصاویری را منتشر کرده ک نشان از تولید یک آیپد ایر بزرگتر را میدهد.

اندازه این محصول جدید احتمالا ۳۰۵/۳۱ در ۲۲۰/۸ در ۷ میلیمتر خواهد بود. برای مقایسه میتوان به گلکسی تپ پرو اشاره کرد که اندازه ی آن ۲۹۵/۶ در ۲۰۳/۹ در ۷/۹۵ میلیمتر است.

 

با این تفاسیر محصول جدید اپل به اندازه ای بزرگ است که یک صفحه نمایش حداقل ۱۲/۲ اینچی را یهمراه دکمه ی فیزیکی Home و سنسور تاچ آیدی در جلوی دستگاه بگنجاند.

 

در گزارش سایت یاد شدا آمده که پردازنده ی مورد استفاده در آیپد ایر جدید احتمالا A9 خواهد بود! البته این فقط حدسی است بز مبنای آنچه در گذشته از شرکت اپل دیده شده.

 

مورد جالب دیگر قرار گرفتن ۴ بلندگو در چهار طرف ایپد ایر جدید است که در این صورت آن را به یک دستگاه ایده آل برای علاقه مندان به مالتی مدیا و بازی های ویدیویی تبدیل خواهد کرد.

اگر شایعاتی که در این مطلب به آنها پرداختیم به حقیقت بپیوندند قطعا باید منتظر دستگاهی بسیار جذاب و عالی از سوی شرکت اپل باشیم.

نظر شما در اینباره چیست؟آن را با دیجیناکو و سایر کاربران به اشتراک بگرارید.

منابع: Macotara و BGR

mojtaba

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *