داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

هنوز از تب و تاب معرفی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس مدت زیادی نگذشته اما دنیای بیرحم تکنولوژی این روزها با سرعتی باورنکردنی در حال پیشرفت است و میتوان گفت فناوری ها در حال حاضر به صورت لحظه ای پیشرفت می کنند و در مورد محصول پرطرفدار شرکت اپل یعنی آیفون نیز وضعیت به همین منوال است.

نام موبایل آینده و پرچمدار شرکت اپل همانند شیوه ی نام گذاری قبلی که از iPhone 4s آغاز شد، همانطور که انتظار میرفت iPhone 6s خواهد بود.

هنوز کسی نمیداند که آیا در طراحی این دستگاه جدید قرار است شاهد تغییرات فراوان باشیم یا با زبان طراحی مشابه آیفون ۶ ساخته خواهد شد. اما چیزی که مشخص شده این است که بزرگترین سازنده ی محصولات اپل در تایوان اکنون آماده ی تولید ۵۰٪ آیفون های نسل بعدی را دارد و بقیه آن هم احتمالا به بزرگترین تولیدکننده اپل یعنی فاکس کان خواهد رسید.

گمانه زنی ها در مورد خط تولید آیفون ۶اس بر اساس افزایش ۱/۷۸ درصدی سهام Pegatron است. چیزی که هرساله از شرکت اپل دیده ایم این است که بیشترین تولید را شرکت فاکس کان برای آن انجام میدهد و انتظار میرود امسال نیز وضعیت به همین صورت باشد. اما با اینحال احتمال دارد حتی تا ۵۰٪ تولید و ساخت آیفون ۶اس به تولیدکننده ی تایوانی شرکت اپل واگذار گردد.

همانطور که میدانید هنوز خیلی زود است که بخواهیم به طور قطعی در مورد این موضوع اظهار نظر کنیم اما تب و شور و شوقی که از شایعات و اطلاعات درز یپدا کرده از شرکت های بزرگ به ما میرسد همیشه برایم ما گیک ها جذاب بوده و خواهد بود. شما از آیفون ۶اس چه انتظاراتی دارید و فکر میکنید چه تغییراتی داشته باشد؟ نظرتاننان را با دیجیناکو وسایر کاربران در میان بگذارید.

منبع | منبع دوم

mojtaba

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *