داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

برخی از ساکنین شهر مینیاپولیس ایالت مینه‌سوتا دسامبر امسال، هدیه‌ی کریسمس خود را دریافت نموده‌اند: سریع‌ترین اینترنت خانگی در جهان را در اختیار گرفتند. به همین سادگی!!

10-gb-internet-1

سرعت اینترنت شهر میناپولیس از سرعت اینترنت شهر مینه‌تونکا همین ایالت فراتر رفته و اعلام شده که دارای سرعت ۱۰ گیگابایت بر ثانیه می‌باشد، یعنی ده برابر سریع‌تر از اتصالات Google Fiber و مشابه شبکه‌های برنامه‌ریزی شده برای شهرهای بریتانیا.

این سرعت دسترسی همچنین بسیار سریع‌تر از سرعت‌های معمولی اینترنت کره‌ جنوبی می‌باشد که اغلب به عنوان سریع‌ترین اتصالات جهان شناخته می‌شوند. درمقایسه با سایر شهرهای ایالات متحده، سرعت اینترنت این شهر سی برابر سریع‌تر از اتصالات خانگی متوسط می‌باشد.

10-gb-internet-2

خدمات رشته‌ی نوری هزینه‌ی ۳۹۹ دلاری را در ماه برای کاربران به همراه خواهد داشت و طبق اعلام کمپانی این سرویس سرعت‌های دانلود و آپلود مشابه‌ای را نیز ارائه می‌دهد. در حالیکه این سرویس در زمستان امسال تنها به برخی از خانه‌ها محدود می‌باشد، اما مجموعه‌ی اینترنتی امریکا در نظر دارد سرویس فوق را تا تابستان ۲۰۱۵ در کل منطقه فراگیر نماید.

حالا بحث اینجاست که آیا اینترنت شهر میناپولیس قدرت رقابت با اینترنت ایران را دارد!!!!!!؟؟؟ آیا امریکا می تواند به پای سرعت اینترنت در ایران برسد!!!؟؟؟

مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *