داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

آیفون ۶ و ۶ پلاس اپل که مدتی بعد از آیپد ایر۲ و آیپد مینی ۳ ارائه شدند، بهترین سخت افزار های سال ۲۰۱۴ را در خود داشتند. قبل از عرضه این ابزار ها شایعات زیادی پخش شده بود، از جمله شایعه در مورد شکل ظاهری و یا حتی شایعاتی در مورد نرم افزار آن ها. در مورد آیپد ایر مردم این باور را داشتند که وقتی دو برنامه را اجرا می کنی هر دو را بتوان روی صفحه نمایش داد، در واقع صفحه نمایش را تقسیم نمود. همچنین شایعه شده بود که این ابزار رم بیشتری را در خود دارند.

متاسفانه این ابزار هیچ گاه مطابق با این شایعات نبودند، اما شنیده ها نشان می دهد که نسخه های بعدی دارای چنین پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری خواهند بود.

به گفته دیجی ناکو اگر این شایعات به واقعیت تبدیل شود در نسل های بعدی آیفون ۲ گیگابایت رم و آیپدهای جدید نیز ۴ گیگابایت رم را خواهیم دید. البته این موضوع در مقابل دستگاه های اندرویدی اغلب شرکت ها مسئله زیاد مهمی نمی باشد که اپل بخواهد از آن به عنوان ویژگی یاد کند. اما اگر این شایعه درست باشد باید شاهد تغییری چشمگیر در کارایی و بخش نرم افزار این ابزارها باشیم.

این موضوع البته سوالی را هم در مورد آیپد مطرح می کند که آیا قابلیت دو قسمت شدن صفحه نمایش و اجرای همزمان دو اپلیکیشن در آیپد به نسخه های بعدی اضافه می شود؟

مهنی رم بیشتر این می باشد که فضای نفس کشیدن بیشتری برای پردازشگر فراهم شود و البته به واقعیت تبدیل کردن این شایعه کار سختی برای اپل نیست. در صورت صحت این خبر می توان آن را اتفاق خوبی برای نسخه های آتی آیفون و آیپد دانست. که این موضوع می تواند برای طرفداران و کاربران اپل خوشایند باشد و شاید آیپد اپل که این ویژگی را به خود اختصاص داده باشد، یکی از پرفروش تری آیپد ها شود.

مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *