داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

با وجود آنکه تاکنون تعداد بسیار زیادی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس فروخته شده است ، ولی اپل چندان مایل نیست که جزئیات فروش این مدلها را ذکر نماید.پس با این حساب راهی وجود ندارد که بتوان گفت دقیقاً چه تعداد از میلیون ها دستگاهی که تاکنون به فروش رفته است آیفون ۶ بوده اند یا آیفون ۶ پلاس یا حداقل راه رسمی و تایید شده ای وجود ندارد.

حال دست اندر کاران مؤسسه ی پژوهشی اطلاعات مصرف کنندگان به اختصار cirp گزارشی را تهیه نموده است که به دنبال تخمین زدن همین موضوع است که چه درصدی از آیفون های فروخته شده آیفون ۶ معمولی یا آیفون ۶ پلاس  یعنی نمونه ی بزرگتر هستند .در نهایت مشخص شده است که دست کم در ایالات متحده ی آمریکا مدل ۴.۷ اینچی از نظر تعداد فروش پیروز میدان بوده است. برای مدت ۳۰ روزی که از زمان در دسترس قرار گرفتن و عرضه ی این دو مدل جدید میگذرد آیفون ۶ ، ۶۸ درصد از کل آیفون های فروخته شده را به تصاحب در آورده واین در حالی است که آیفون ۶ پلاس فقط سهمی معادل ۲۳ تا ۲۴ درصد از کل فروش را به خود اختصاص داده است .

در جمع، مدلهای جدید آیفون، فروشی در حدود ۹۱ درصد از تمامی مدلهای عرضه شده آیفون موجود در بازار را در ماه اخیر تجربه نموده اند، که ۹ درصد باقی مانده توسط مدلهای قدیمی تر آیفون ۵S و آیفون ۵c تکمیل میگردد.

سال گذشته دو مدل یاد شده که برای خود نسلی جدید در آن برهه محسوب میشدند در اولین ماه عرضه به میزان فروشی دست یافتند که بیانگرتعلق ۸۴ درصد از کل فروش مدلهای موجود آیفون بود.پس با توجه به این آمار این گونه به نظر میرسد که مردم حداقل در آمریکا علاقه بیشتری نسبت به مدلهای آیفون ۶ در مقایسه با مدلهای ۵S و ۵C در سال ۲۰۱۳ نشان داده اند که اگر اندکی فکر کنیم متوجه میشویم که با توجه به اینکه مدلهای آیفون ۶ نسبت به تمامی اجداد خود دارای سایز بزرگتری هستند این امر کاملاً منطقی است.

پژوهشگران مزبوز همچنین میزان فروش مدلهای مختلف آیفون ۶ در ماه نخست را از جنبه ی میزان متوسط فضای ذخیره سازی مورد بررسی قرار دادند و از نتایج به دست آمده مشخص گردید که این مقدار ۴۸ گیگابایت است. که البته نسبت به سال گذشته به دو برابر افزایش یافته است که حذف نمودن مدل ۳۲ گیگابایتی توسط اپل و ارائه ی آیفون ۶ و ۶ پلاس در ظرفیت های ۱۶ ، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی هم به این امر دامن زده است.

منبع: gsmarena

parham

پرهام برای پست هاش وقت زیادی صرف می کنه ، چون کاربران دیجی ناکو و علاقه مندان به فناوری رو زیادی دوست داره :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *