داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

باز هم قاتلان بی رحم تکنولوژی در کانال مشهور  RatedRR یوتیوب بیکار ننشستند و در اولین فرصت پیش آمده به سراغ قربانی بعدی و قطعی خود یعنی آیپد ایر ۲ رفتند. ممکن است با دیدن اینکه یک رایفل ایرسافت میتواند چه بلایی بر سر تکنولوژی مدرن روز بیاورد غافلگیر شوید ، دلتان بسوزد یا حرص بخورید یا شایدم کلی حال کنید. ار هر دسته ای که باشید نباید تماشای این ویدیوی جالب را از دست بدهید. اینجا جاییست که دوستان قاتل ما وارد میدان میشوند پس نفس ها را در سینه حبس کنید یا خیلی راحت لم دهید و از تماشای این صحنه های اسلوموشن لذت برید.

ماه گذشته این گروه خشن از RatedRR، یک مراسم نابودسازی ۶ روزه به مناسبت ورود آیفون ۶ ترتیب داده بودند و شش آیفون ۶ پلاس بیچاره هم ستاره ی این نمایش بودند؛ از غوطه ور شدن در ظرف پر از نیتروژن مایع تا سقوط آزاد از هواپیما تا قرار گرفتن در معرض thermite (ترکیبی از آلومینیوم و اکسید آهن به صورت پودر که اشتعال آنها موجب تولید حرارت بسیار بالایی می شود ) و سرانجام ملاقات با مرگ با شلیک یک اسنایپر کلاسیک کالیبر ۵۰.
طبق معمول همیشه، اینبار هم آیپد ایر ۲ مجبور به تاب آوردن در مقابل غوطه ور شدن در ظزف آب شد که از این مورد جان سالم به در برد و البته طبق مُد این روزها یک مقدار تست انعطاف پذیری را هم تجربه کرد ، البته قاتل معروف ما یعنی جناب ریک همه انواع آزمون خم و تا شدن را امتحان نکرد البته همونطور که مشخصه نه به این دلیل که نگران خراب شدن آیپد ایر ۲ باشد یا دل قاتل ما به رحم آمده باشد بلکه فقط به این دلیل که ارزش شلیک کردن به عنوان یک هدف گرانقیمت را از دست ندهد.

برای اینکه همه چیز لو نرفته باشد و از هیجان ویدیو کم نشود میتوانید باقی ماجرا را در صحنه های اسلوموشن تماشایی نظاره کنید.

تماشای ویدیو در آپارات دیجی ناکو

parham

پرهام برای پست هاش وقت زیادی صرف می کنه ، چون کاربران دیجی ناکو و علاقه مندان به فناوری رو زیادی دوست داره :)
  1. stevejobs گفت:

    بیکارن بخدا 😐 هدفشون فقط دیده شدنه….. اصلا دنبال مقاومت دستگاه و تست ایناش نیستن

    (۰)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *