داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

ساعاتی پیش در دیجی ناکو شاهد انتشار خبری مبنی بر فیلتر شدن نرم افزار های اجتماعی ارتباطی لاین ، واتس آپ و تانگو بودید. دقایقی پس از آن یک عضو این کارگروه از صدور چنین حکمی ابراز بی اطلاعی کرد.

به گزارش دیجی ناکو ، رمضانعلی سبحانی فر عصر چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت تاکنون چیزی در این زمینه به کارگروه نرسیده و اطلاعی از این موضوع نداریم.

وی ادامه داد: جلسات کمیته تعیین مصادیق براساس آیین نامه هر دو هفته یکبار برگزار می شود و پرونده هایی که دارای شاکی خصوصی هستند و پرونده های دارای تخلفات مجرمانه یا مصادیق مجرمانه را طبق روال مورد بررسی قرار می دهد، این در حالی است که تاکنون مطلبی در این زمینه به کمیته اعلام نشده است.

یک منبع دقایقی پیش به ایرنا گفت: دستور قضایی، فیلترینگ نرم افزارهای ارتباطی تلفن همراه شامل لاین، واتس آپ و تانگو صادر شده است و نرم افزارهای یاد شده به طور کامل فیلتر می شوند.

مسئولان وزارت ارتباطات تاکنون اعلام داشته اند که سیاست دولت فیلتر کردن شبکه های اجتماعی نیست بلکه محتوای مجرمانه این شبکه ها باید فیلتر شود .

این گفته ها در صورتی بیان می شود که ساعاتی پیش خبرگزاری فارس به نقل از منبعی ، خبر از فیلتر شدن سه شبکه ی ارتباطی پرطرفدار در ایران را دادند.

نظر شما چیست؟ آیا با فیلتر شدن این گونه نرم افزار ها موافقید؟ دلایل خود را بازگو کنید.

منبع:ایرنا

  • توسط: مجید امانی
  • ۱۸ دی ۱۳۹۳
  • خبر ها
مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *