داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

چند روز پیش نسخه بژ لومیا ۸۳۰ و ۹۳۰ به صورت رسمی معرفی شد. این نسخه تحت عنوان نسخه طلایی و با قیمتی نه چندان متفاوت با رنگ های معمولی وارد بازار شد. حالا نسخه ای با شاسی ساخته شده از طلای ۲۴ عیار توسط شرکت تولید کننده سفارشی دستگاه ها Karalux، معرفی شده است.

اما اگر خواستار این نسخه از لومیا از جنس طلا هستید، برند لوکس ویتنامی Karalux این کار را انجام می دهد. در حقیقت این برند لومیا۹۳۰ محدود شده را در ویتنام عرضه کرده که از طلا در ساخت آن استفاده نموده است. در حقیقت واقعا دستگاه زیبایی است هر چند هیچ وقت از این رنگ طلایی برای تلفن همراه خوشمان نمی آمده است.

بهتر است بدانید که فقط ۹۹ عدد از این واحدها ساخته شده است.

Lumia-930-new-5

به گزارش دیجی ناکو این تولید کننده لوازم لوکس یعنی Karalux، تایوانی الاصل است و تصمیمی بر عرضه در سطح وسیع برای این دستگاه ندارد. قیمت آن برابر ۱۸ میلیون واحد پول تایوان است.شاید بگویید که چقدر گران است، ولی آنقدرها هم گران نیست و این قیمت معادل ۸۴۰ دلار امریکا است.

این گوشی جدید شامل الگوی پرپیچ و خم یونانی بر روی قاب طلایی بیرون دستگاه می باشد که عبارت “۲۴K Gold Plated Nokia Lumia 930″جهت اشتبان نگرفتن آن با مدل ساده مایکروسافت حک شده است.

Lumia-930-new-4

همانطور که می بینید جای دکمه و شکل و شمایل آن ها بدون تغییر مانده تا همخوانی بیشتری با مدل اصلی داشته باشد و همانند آن کنتراست جالبی را بدنه طلایی وسوسه برانگیزش داشته باشد.

این شرکت فرآیند کار برای پوشش قاب آلومینیومی اورجینال ۹۳۰ را دشوار عنوان کرد و گفت که از مراحل متعدد و پوشش های فلزی مختلف جهت انجام این فرآیند استفاده کرده است. گفته شده است که قیمت دستگاه ۸۴۲ دلار می باشد.

Lumia-930-new-1

Lumia-930-new-2

نظر شما درباره این گوشی تلفن همراه چیست؟ دوست داشتید یکی از این ۹۹ تا برای شما بود؟

مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *