داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

از آنجایی که ردموندی ها محصولاتی را طی چند ماه گذشته ارائه کرده اند که در OSX، iOS و اندروید کار می کنند، جای هیچ بحثی نیست که مایکروسافت اکنون یک شرکت چند پلتفرمه است. اما در بحث ایمیل، این شرکت راه حلی برای حضور در iOS و اندروید ندارد، ولی این مشکل از امروز دیگر رفع خواهد شد.

مایکروسافت چند روز پیش از موعد مقرر در مورد این خرید اطلاع رسانی کرده بود. اکنون بر طبق آنچه گفته شده، استارت آپ Acompli که یک اپلیکیشین خیلی عالی برای مدیریت ایمیل در اندروید و iOS است و به خوبی به OutLook و سرویس ایمیل گوگل متصل می شود را با مبلغ ۲۰۰ میلون دلار رسما از آن خود نموده است.

در ادامه با دیجیناکو همراه باشید.

 

مایکروسافت در مورد این خرید اینگونه صحبت کرده:

«این خرید یکی از تلاش های گسترده شرکت ما برای کمک به مردم است تا بتوانند کارهای بیشتری را با موبایل های خود انجام دهند. امسال ما آفیس را به آیپد و آیفون آوردیم، و همچنین اخیرا اعلام کردیم که قصد داریم آفیس را به اندروید هم بیاوریم. این موارد گام های قابل توجه در کار ما است تا بهترین تجربه ی بهره وری را در سطح پلتفرم های موبایلی ارائه کنیم، و ما در ادامه نیز این مسیر را رو به جلو ادامه میدهیم.»

تیم توسعه دهنده ی اپلیکیشن مورد بحث از همان افرادی هستند که در پشت پروژه هایی مانند VMware و ZImbra بوده اند که اکنون با این خرید، از کارمندان مایکروسافت محسوب می شوند.

Acompli به مایکروسافت اجازه میدهد تا یک اپلیکیشن دیگر را وارد رقابت در پلتفرم ها نماید و با اعتبار بالای این شرکت، اپلیکیشن یاد شده باعث می شود تا ردموندی ها بتوانند در این زمینه به بالاترین سطوح برسند. جای تعجب نیست اگر مایکروسافت نام این اپلیکیشن را نیز مطابق با سرویس کنونی خود یعنی Outlook تغییر دهد.

منبع

mojtaba

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *