داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

مایکروسافت اشاره هایی به قصد خود برای خاتمه دادن به برندهای نوکیا و ویندوزفون در ماه گذشته داشته است و حالا این کمپانی آماده است تا این تغییرات را رسمی کند ، مایکروسافت لومیا “Microsoft Lumia” نام برند جدیدی است که به زودی جای نام نوکیا را برای شرکت مایکروسافت می گیرد. به دنبال این تغییر نام  شاهد انتقال از nokia.com به وبسایت جدید موبایل مایکروسافت خواهیم بود. نوکیای فرانسه جز یکی از کشورهایی خواهد بود که نام Microsoft Lumia را برای فیس بوک ، توییتر، و سایر حسابهای شبکه ی اجتماعی پذیرفته است، مایکروسافت هم به تایید این موضوع پرداخته که سایر کشورها نیز مراحل تعویض برند را در هفته های آینده پی گیر می شوند.

تصمیم نوکیا برای رها کردن برند نوکیا به خودی خود این معنی را نمی دهد که نوکیا به کلی در حال کنار گذاشته شدن و مطرود و متروک شدن باشد، نوکیا هنوز هم به عنوان یک کمپانی مستقل البته بدون صنعت کسب و کار اصلیش یعنی گوشی های موبایل به حیات خود ادامه می دهد، این شرکت در حال حاضر تمرکز خود را بر روی فناوری های نقشه برداری و زیرساخت های شبکه مرتبط معطوف کرده است.تصمیم مایکروسافت مبنی بر استفاده از نام لومیا به عنوان جایگزین نوکیا برای خیلی ها خبر شوکه کننده و جدیدی نخواهد بود، اپلیکیشن های ویندوز فون نیز به تازگی به لومیا تغییر برند داده اند.

 

مایکروسافت

 

آنچه که در این مورد واضح نیست این است که مایکروسافت چگونه این فرآیند برندسازی را برای محصولات ویندور فونی آینده خود سر و سامان خواهد داد. دیوایس های لومیا که تا به حال عرضه شده اند به طور معمول لوگوی نوکیا یا حتی ترکیب اسمی طولانی مایکروسافت لومیا را بر روی بدنه خود در قسمت جلو و پشت به یدک می کشند.خب این طور که مشخص است مجبوریم تا زمانی که مایکروسافت لومیای بعدی را بعد از این تغییر برند معرفی می کند منتظر بمانیم تا متوجه شویم این کمپانی محصولات ویندوزفونی خود را دقیقاً با چه نامی بر روی آنها عرضه خواهد کرد.

منبع:theverge

parham

پرهام برای پست هاش وقت زیادی صرف می کنه ، چون کاربران دیجی ناکو و علاقه مندان به فناوری رو زیادی دوست داره :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *