داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

موضوع دریافت به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ برای تمامی گوشی‌های ویندوزفونی، مسئله‌ای است که ذهن افراد مختلفی را درگیر کرده، از این‌رو مایکروسافت برای پایان دادن به شایعات در صفحه‌ی تویتر رسمی لومیا در پاسخ به یک کاربر اعلام کرد که تمام گوشی‌های لومیا می‌توانند آپدیت ویندوز ۱۰ را دریافت نمایند.

چندی پیش خبر مهاجرت تمام گوشی های لومیا به ویندوز فون ۱۰ را به نقل از یک توسعه دهنده ی ویندوز ۱۰ اعلام کرده بودیم، اما اکنون خود مایکروسافت در صفحه رسمی لومیا در شبکه اجتماعی تویتر، در پاسخ به سوال یکی از کاربران با قاطعیت اعلام کرد که تمام گوشی هایی لومیا (حتی با رم ۵۱۲) می توانند آپدیت ویندوز ۱۰ را دریافت کنند.

طبق اطلاعات دریافتی می‌دانیم که مایکروسافت هم‌اکنون مشغول تست ویندوز ۱۰ بر روی پرچم‌دار جدید خود که با نام لومیا ۹۴۰ شناخته می‌شود است. گرچه اکنون دیگر مطمئن هستیم که تمام گوشی‌های لومیا توانایی به‌روزرسانی به ویندوز ۱۰ را دارند، اما هنوز  خبری از محدودیت‌های احتمالی در بعضی دستگاه‌ها در دست نیست.

Microsoft: all Lumias running Windows Phone 8 will be updated to Windows 10

همان‌طور که می‌دانیم یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های ویندوز ۱۰، به کار گیری آن بر روی پلتفرم‌های مختلفی از جمله گوشی‌های همراه، دستگاه‌های رومیزی، تبلت ها و شاید ساعت‌های هوشمندی که در آینده قرار است با بازار عرضه شوند است و امید می‌رود این نسخه از سیستم‌عامل ویندوز در تابستان سال آینده به صورت رسمی عرضه شود.

منبع

mojtaba

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *