داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

دیجی ناکو امروز بهم گفت چون برخی از کاربرانش قبول کردند که با او دوست شوند می خواهد یک مسابقه با موضوع کار آفرینی و موفقیت برگزار کند ! حالا این مسابقه چطوری ؟

از نظر دیجی ناکو زندگی موفق همانند یک مسئله جبری ریاضی می باشد که افراد برای رسیدن به هدفشان و موفقیت یا به عبارتی دیگر برای حل آن مسئله باید در ابتدا نکاتی را برای حل مسئله دانسته و سپس با رعایت قوانین ریاضی به حل آن بپردازید ، اما زندگی موفق مسئله ی ریاضی نمی باشد ولی به دلیل تشابه فراوانی که ما میان آن دو می دانیم پس از نظر ما برای رسیدن به هدفتان یا یک زندگی موفق باید همانند حل یک مسئله ریاضی باید در ابتدا مبانی را دانسته و با رعایت قوانین زندگی و استارت آپ بتوانید مراحل موفقیت را طی کنید .

با وجود چنین شرایطی برای رسیدن به موفقیت بسیاری اصول و قوانین رسیدن به موفقیت را نمی دانند ،به همین دلیل که دیجی ناکو موضوع مسابقه را موفقیت قرار داده تا فکر و خلاقیت مردمان اهل فناوری در مورد موفقیت به کار افتاده و بوانند راه موفقیت خود را براحتی بیابند.

سری مسابقات کارآفرینی و موفقیت دیجی ناکو به مدت ۲ ماه در چهار بازده ی دو هفته ای برگزار می شود که در هر دو هفته باید کاربران باید قسمتی از مسئله موفقیت را حل کنند و هر قسمت از این موفقیت موضوعی خاص را داشته و باید با توجه به آن موضوع مسئله را حل نمائید.

در پایان هر بازده به نفر اول از طرف شرکت پیامک اد پنل ارسال اس ام اس حرفه ای { به ارزش ۲۷۰.۰۰۰ تومان} داده می شود و همچنین به درخواست دیجی ناکو در پایان هر ماه یک دستگاه تبلت لنوو  A3000 داده می شود .

اما دیجی ناکو به این جوایز راضی نبود و گفت به برترین دوستم پس از ۲ ماه یک جایزه ی متفاوت هم  می دهم . چه جایزه ای ؟!

نحوه ی شرکت در مسابقه

برای شرکت دیجی ناکو گفتش که باید در سایتش حتما عضو باشید و با ایمیلی که در سایتش ثبت نام کرده اید راه حل خود را در مورد حل قسمتی از مسئله موفقیت به ایمیل دیجی ناکو { info@diginaco.com}  ارسال نمائید ، فقط به دو نکته زیر توجه فرمائید که :

۱ – راه حل ارسال شده توسط شما باید بیشتر از ۵۰۰ کلمه و کمتر از ۱۰۰۰ لغت باشد .

۲- راه حل های خود را با کپی  در قالبی اختصاصی ارسال نکنید. { کاملا نوشته شده توسط خودتان  باشد}

کسب امتیاز

این سری مسابقه دارای محدوده ی خاصی برای کسب امتیاز نمی باشد و فرد برنده شخصی است که بیشترین امتیاز  را در طول بازده زمانی ذکر شده به دست آورد اما به مقاله ی ارسال شده شما از ۱۰۰ امتیاز ، نمره داده می شود ، کسب امتیاز فقط به این بخش ختم نشده بلکه کاربران می توانند با ثبت نام در سیستم پرسش و پاسخ سایت و با توجه به مقدار فعالیتشان می توانند امتیاز های بیشتری را دریافت کنند تا شانس خود را در برنده شدن افزایش دهند .

ثبت نام در سیستم پرسش و پاسخ

راستی با فعالیت های مستمر در سایت دیجی ناکو { همانند دادن نظر برای هر مطلب و ارسال خبر های فناوری به ایمیل سایت} هم می توانید تا مقدار زیادی بر شانس برنده شدن خود را بیافزایید.

پس همین الان ثبت نام کنید شاید برنده ی این دوره شما باشید !

موضوع این دوره : تازه شروع کرده اید  –  ۹۳/۷/۲۱

خوب اولین سری از مسایقات دیجی ناکو و هم اولین دوره از این سری می باشد پس فکر کنید که تازه در راه رسیدن به موفقیت قدم گذاشته اید ، راهی که شاید تاکنون به طور جدی به آن فکر نکرده اید . اگر فکر نکرده اید حال فکر کنید و بگوئید که به نظر شما مبانی لازم برای رسیدن به موفقیت چه می باشد و چه قوانینی برای آماده سازی بستر مسیر موفقیت برای اشخاص مناسب تر می باشد ؟

لطفا پاسخ خود را با ایمیلی که در سایت ثبت نام نموده اید به همراه نام کامل و راهی برای تماس به ایمیل دیجی ناکو { info@diginaco.com } ارسال نمائید .

diyar

diyar

دیار مدیر و سردبیر سایته و بیشتر وفتش رو روی کار آفرینی و برنامه نویسی می گذاره ، هر از چند گاهی هم تو دیجی ناکو می نویسه . طرفدار شدید استیو جابز هم هستش .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *