داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

سبک تر ، سریع تر ، نازک تر و زیبا تر تمام مزیت های آیپد ایر ۲ نسبت نسل های پیشین خود می باشد که همگان را به خود مجذوب می کند ، هر ساله شرکت های متعددی تبلت های خود را به نمایش در مقابل همگان می گذارنند شاید در سال بیش از ۱۰۰ مدل تبلت از سوی شرکت هامعرفی شود ، بسیاری از آن ها از نظر کمیت بر روی صفحه کاغذ عالی به نظر می رسند اما از لحاظ  میزان کیفیت در واقعیت در نقطه مقابل کمیت آن قرار دارد .

اپل نیز سالیانه همانند بسیاری از شرکت های دیگر تبلت جدید خود را معرفی می کند و انقلابی در تاریخ تبلت های آن سال به وجو می آورد ، نمی گوییم  آیپد های اپل از ابتدا تا کنون برترین بودند اما اگر با لقب انقلاب کننده ، آیپد های اپل را صدا نزنیم عذاب وجدان خواهیم گرفت .

پس از معرفی آیپد های جدید اپل ، وب سایت خبر گزاری غیر فارسی فون آرنا مقایسه ای میان آیپد ایر جدید اپل با دو آیپد نسل گذشته آن یعنی ایر یک و آیپد ۴ گذاشته که لیست آن مقایسه را می توانید در جدول زیر مشاهده نمائید .

مقایسه آیپد ایر 2 با ایر 1 و آیپد 4

مقایسه آیپد ایر ۲ با ایر ۱ و آیپد ۴

 

diyar

diyar

دیار مدیر و سردبیر سایته و بیشتر وفتش رو روی کار آفرینی و برنامه نویسی می گذاره ، هر از چند گاهی هم تو دیجی ناکو می نویسه . طرفدار شدید استیو جابز هم هستش .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *