داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

دو هفته اول مسابقه موفقیت دیجی ناکو به اتمام رسید و البته نیاز به یاد آوری است که در طی دو هفته اخیر کاربران زیادی ما را در این مسابقه یاری نموده اند ، دیجی ناکو نیز از این امر بسیار خوش حال شد و تصمیم گرفت که تا پایان دی ماه هر دو هفته این مسابقات را البته به همراه جوایز نفیس ادامه دهد .

خوب همان طور که اعلام کرده بودیم در این سری به نفر اول مسابقه از طرف شرکت پیامک اد یک پنل ویژه اس ام اس { به ارزش ۳۰۰ هزار تومان }  داده می شود و برنده این سری آقایابوالفضل عبادی ۱۵ ساله از تهران می باشد .

و اما مسابقه دو هفته دوم :

در سری اول ، دیجی ناکو از کاربران عزیزش درخواست کرده بود  شرایطی را که برای ایجاد بستر مناسب راه رسیدن به موفقیت لازم است را هر شخصی از دید خود برای او ارسال کند حال که این شرایط را در ذهن خود شبیه سازی نموده اید برای سری دوم  تنها از دید شخصی خودتان بگوئید که هدفتان در آینده را چگونه و بر اساس چه مواردی انتخاب می کنید .

همانند سری نخست گفته های خود را در مورد موضوع این هفته به ایمیل دیجی ناکو { info@diginaco.com } ارسال نمائید . جایزه این سری نیز همانند سری گذشته پنل ویژه اس ام اس { به ارزش ۳۰۰ هزار تومان } می باشد !

لطفا اگر بار اول است که در مسابقه شرکت می کنید توضیحات ذکر شده را حتما مطالعه فرمائید .

نحوه ی شرکت در مسابقه

برای شرکت دیجی ناکو گفتش که باید در سایتش حتما عضو باشید و با ایمیلی که در سایتش ثبت نام کرده اید راه حل خود را در مورد حل قسمتی از مسئله موفقیت به ایمیل دیجی ناکو { info@diginaco.com}  ارسال نمائید ، فقط به دو نکته زیر توجه فرمائید که :

۱ – راه حل ارسال شده توسط شما باید بیشتر از ۵۰۰ کلمه و کمتر از ۱۰۰۰ لغت باشد .

۲- راه حل های خود را با کپی  در قالبی اختصاصی ارسال نکنید. { کاملا نوشته شده توسط خودتان  باشد}

کسب امتیاز

این سری مسابقه دارای محدوده ی خاصی برای کسب امتیاز نمی باشد و فرد برنده شخصی است که بیشترین امتیاز  را در طول بازده زمانی ذکر شده به دست آورد اما به مقاله ی ارسال شده شما از ۱۰۰ امتیاز ، نمره داده می شود ، کسب امتیاز فقط به این بخش ختم نشده بلکه کاربران می توانند با ثبت نام در سیستم پرسش و پاسخ سایت و با توجه به مقدار فعالیتشان می توانند امتیاز های بیشتری را دریافت کنند تا شانس خود را در برنده شدن افزایش دهند .

ثبت نام در سیستم پرسش و پاسخ

راستی با فعالیت های مستمر در سایت دیجی ناکو { همانند دادن نظر برای هر مطلب و ارسال خبر های فناوری به ایمیل سایت} هم می توانید تا مقدار زیادی بر شانس برنده شدن خود را بیافزایید.

پس همین الان ثبت نام کنید شاید برنده ی این دوره شما باشید !

diyar

diyar

دیار مدیر و سردبیر سایته و بیشتر وفتش رو روی کار آفرینی و برنامه نویسی می گذاره ، هر از چند گاهی هم تو دیجی ناکو می نویسه . طرفدار شدید استیو جابز هم هستش .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *