داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

وقتی حرف از تکنولوژی نمایشگر ها به میان می آید، سامسونگ یکی از غول های این عرصه همیشه مطرح می شود. این شرکت نمایشگر های با کیفیت زیادی را به بازار عرضه کرده که در جدیدترین آن ها، مانیتور منحنی SE790C خود را معرفی کرده است.

فناوری نمایشگرهای منحنی برای بار اول در تلویزیون ها دیده شد و به نظر می آید به زودی در مانیتورها هم خواهیم دید. سامسونگ در مانیتور SE790C انحنای بهینه شده، کیفیت تصاویر بالا و همچنین قابلیت های مکملی را قرار داده است که بتواند ددر رقابت با رقیبان خود عملکر بهتری را در حین بازی یا کار به کاربران خود عرضه کند.

این مانیتور از نظر طراحی به گونه ای ساخته شده که کاربر بهترین بازدهی را از آن ببیند. SE790C دارای یک نمایشگر ۳۴ اینچی فوق گسترده ULTRA-WQHD است و همچنین از نسبت کنتراست بسیار خوبی بهره می برد. با این ابعاد شما به همه کارهای خود از بازی گرفته تا فیلم به خوبی خواهید پرداخت و از طراحی پیچیده و ارگونومیک آن لذت خواهید برد.

این محصول شعاع انحنای ۳۰۰۰ میلیمتر دارد که باعث می شود در مقایسه با مانیتورهای تخت، کاربر تجربه کاملا متفاوت زاویه دید را کسب کند. زوایای این مانیتور به دلیل نزدیک تر بودن به زاویه طبیعی دید انسان، به کاربر این امکان را می دهد تا تصویر را بدون اعوجاج و تغییر رنگ مشاهده کند. در نتیجه فشار کمتری به چشمان کاربر وارد می شود و فرد با راحتی بیشتری به مشاهده محتوا می پردازد.

خبر معرفی این مانیتور از سامسونگ استرسی بر رقیبان وارد کرده است.

با توجه به فروش بالای مانیتور و نمایشگر های برندهای معروفی مانند سامسونگ در ایران، انتظار می رود به زودی این مانیتور ها وارد بازار ایران نیز بشود.

مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *