داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

معرفی ۵ سایت کاربردی از نظر دیجی ناکو

امروزه دیگر زندگی بیشتر مردم در اینترنت و دنیای مجازی هم مشغول به ادامه ی حیات است ، زندگی ای که کمابیش بسیاری از آدم ها را متحول ساخت و یا به عبارتی زنگی بشر از دنیای حقیق به دنیای مجازی جهش یافت.

در کشور هایی مانند ایران حدود ۱۰ هزار وب سایت فعال وجود دارد که تقریبا تنها هزارتا از آنان بروز هستند .امروز از طرف دیجی ناکو تصمیم گرفتم که در طی چند پست وب سایت های جالب و البته کاربردی ایران را به شما کاربران محترم دیجی ناکو معرفی کنم .

در این سری که سری دانش ، پژوهش و کار نام دارد ۵ تا از برترین وب ها در این مورد را برایتان معرفی می کنم .

پنجم – راضی ناراضی

 

سایت راضی ناراضی

سایت راضی ناراضی

در ایران تا یک سال پیش سرویسی لازم برای وبمستر ها که یافت نمی شد هم اکنون گروهی با سلیقه و خلاقیت های خود این نیاز را برای وب مستر ها رفع نمونده اند . این سرویس که راضی ناراضی نام دارد به وبمستر ها و طراحان وب این امکان را می دهد که با ثبت نام در این سامانه و دریافت کدی از نماد راضی ناراضی بتوانند ارزش کار خود را دانسته و از  نظر دیگران در در مورد کسب و کار خود مطلع شوند .

آدرس اینترنتی : www.razinarazi.com                   مناسب برای : وب مستر ها

چهارم – پارس کدرز

 

پارس کدرز

پارس کدرز

بدست آوردن پروژه ای کاری در این زمانه به دلیل رقابت های موجود در بازار نسبت به قبل سخت تر شده و به جرات می توان گفت که دغدغه بسیاری از برنامه نویسان و طراحان وب امروزی همان بدست آوردن یک پروژه مناسب است.پارس کدرز این کار یعنی گرفتن پروژه ای مناسب را برای شما انجام می دهد و البته با این کار هم به برنامه نویسان و متخصصان امور مربوطه کمک می کند و هم به اشخاصی که نیاز مند به این گونه متخصص ها هستند .

آدرس اینترنتی : www.parscoders.com                  مناسب برای : برنامه نویسان و طراحان وب

سوم- پروژه داد کام

 

سایت پروژه داد کام

سایت پروژه داد کام

بعضی از  دانشجویانی که به زمان ارائه پایان نامه خود نزدیک می شوند ترس بدنشان را فرا می گیرد و سخت به فکر بدست آوردن مقاله یا همان پایان نامه خود می افتند . پروژه داد کام مرجعی مناسب برای چنین افرادی است و دارای هزارن پروژه و مقاله هی مناسب برای پایان نامه است که بعضی ازآن ها را رایگان ارائه می دهد و بابت بعضی از پروژه های دیگر با اندکی مبلغ پروژه را در  اختیار شخص قرار می دهد .

آدرس اینترنتی : www.prozhe.com               مناسب برای : دانشجویان و …

 دوم – پونیشا

 

سایت پونیشا

سایت پونیشا

پونیشا خدمتی همانند پارس کدرز را ارائه می دهد البته با کاربر و تراکش بالا تر ، که پیشنهاد می شود اگر توسعه دهنده هستید حتما به این سایت رجوع کنید .

آدرس اینترنتی : www.ponisha.com                مناسب برای : برنامه نویسان و طراحان وب

 

اول – واژه یاب

 

سایت واژه یاب

سایت واژه یاب

واژه یاب نیز نامی آشنا برای اهالی اینترنت هستش که دیگر کم تر کسی را می توان پیدا کرد که تا کنون این نام را نشنیده باشد . ما در گذشته معرفی کامل این وب را در قالب پستی آماده کرده بودیم و اگر آن پست را مطالعه ننموده اید ، پیشنهاد می شود که مطالعه کنید . – لینک

آدرس اینترنتی : www.vajehyab.com              مناسب برای : تقریبا همه !

 

نظر شما در مورد این ۵ تا سایت چیست ؟

 

diyar

diyar

دیار مدیر و سردبیر سایته و بیشتر وفتش رو روی کار آفرینی و برنامه نویسی می گذاره ، هر از چند گاهی هم تو دیجی ناکو می نویسه . طرفدار شدید استیو جابز هم هستش .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *